forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Inne » monitoring gps wrocław Poprzedni temat :: Następny temat
monitoring gps wrocław
Autor Wiadomość
kamilp
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Paź 23, 2014 10:54

Witam,
wiem, że Lubin nie jest jakimś potężnym miastem, ale ostatnio szukałem rzetelnej firmy oferującej systemy monitorowania pojazdów i jakoś nie mogłem znaleźć...
Musiałem skorzystać z innych ofert, już nie z Lubina. Wpisałem więc w Google: monitoring gps wrocław i tym sposobem znalazłem niejakiego GPS Guardiana. Wybrałem się do nich i muszę przyznać, że mają całkiem konkurencyjną ofertę.
Ktoś już korzysta z ich usług?

Podpis użytkownika:

vlogerto
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Paź 27, 2014 12:24

Z tego co wiem, to sporo firm korzysta z ich usług. Ostatnio wybrałem się na szkolenie bezpiecznej jazdy i tam właśnie większość samochodów była wyposażona w systemy monitorujące. Bardzo ciekawa i przydatna rzecz.
Ale nie wiem czy odpowiednia dla zwykłych śmiertelników jeżdżących koło komina.

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez vlogerto Pią Sty 09, 2015 09:20, w całości zmieniany 1 raz

whymewhyme
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Paź 29, 2014 15:48

Ja robię wiele kilometrów tygodniowo(mieszkam około 50km od miejsca pracy), w związku z czym taki kurs może mi się przydać. Nie wiem jednak czy znajdę na niego czas... Jestem ochroniarzem/stróżem i po pracy wolę odpocząć z żoną... Może się jednak wybiorę, kto wie...

Podpis użytkownika:

Artex159
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Gru 15, 2015 13:15

kamilp napisał/a:
Witam,
wiem, że Lubin nie jest jakimś potężnym miastem, ale ostatnio szukałem rzetelnej firmy oferującej systemy monitorowania pojazdów i jakoś nie mogłem znaleźć...
Musiałem skorzystać z innych ofert, już nie z Lubina. Wpisałem więc w Google: monitoring gps wrocław i tym sposobem znalazłem niejakiego GPS Guardiana. Wybrałem się do nich i muszę przyznać, że mają całkiem konkurencyjną ofertę.
Ktoś już korzysta z ich usług?

Ja korzystałem z ich usług, ale niestety byłem mocno rozczarowany.. Nie będę się tu rozpisywał i robił im złej reklamy, ale jeśli liczycie na RZETELNĄ kontrolę paliwa i AKTUALNE mapy to lepiej poszukajcie innej firmy.. Po roku korzystania przeniosłem się do firmy ASNET, tym razem z Bydgoszczy i musze powiedzieć, że ich monitoring gps działa bez zarzutu! W końcu pojawiły oszczędności paliwa i mam pewność że kierując się ich mapami nie wyjadę w szczere pole jak to zdarzało się wcześniej..

Ogólnie rzecz ujmując, ja nikomu nie polecałbym Guardiana i radzę zainwestować w coś innego, ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Podpis użytkownika:

Jakub
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sie 27, 2018 20:46

No właśnie a teraz na co warto postawić? Bo również jesteśmy na etapie poszukiwań

Podpis użytkownika:

Maciej A
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sie 27, 2018 21:04

Ja nie tak dawno odkryłem opcję monitoringu GPS dla samochodów firmowych, natomiast z polecenia zdecydowałem się na system Flotman, który sprawuje się super. Osoby odpowiedzialne za logistykę są zadowolone, bo też mają mniej żmudnej pracy i w końcu mogą skupić się na konkretach oraz zdobywaniu kolejnych zleceń m.in z pomocą integracji tego narzędzia z giełdą Trans24. Zyski już wzrosły, także nam pozostaje się tylko cieszyć i działać dalej :)

Podpis użytkownika:

Nikola
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lis 06, 2019 23:06

Z Flotmana przenieślismy się na Verizona: https://www.verizonconnec...monitoring-gps/. Oprogramowanie jest o wiele bardziej czytelne.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu