forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Praca tymczasowa Poprzedni temat :: Następny temat
Praca tymczasowa
Autor Wiadomość
lubinka
Bywalec

Wysłany: Czw Mar 09, 2017 11:21

W dzisiejszych czasach to czasem tylko takie rozwiązanie zostaje.

Podpis użytkownika:

OckiCiech
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Mar 24, 2017 11:45

Sprawdz sobie oferty tej agencji pracy tymczasowej z Wrocławia: http://polandworkforce.co...a/oferty-pracy/ Pracowałem z oferty od nich w ubieglym roku i wszystko było w porządku. Teraz też juz sie rozgladam za ofertami, bo w czerwcu mam zamiar znowu jechac do pracy za granice.

Podpis użytkownika:

Zloty
Bywalec

Wysłany: Sob Mar 25, 2017 12:39

Najprościej dorobić jako niania. Zamieść ogłoszenie na tych portalach http://www.cafe-mama.pl/n...nek-dla-dzieci/. Na godziny w soboty najwięcej płacą, kiedy rodzice chcą mieć wolny wieczór. Moja znajoma tak dorabia.

Podpis użytkownika:

Felcia12
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 12, 2017 11:08

Jest coraz więcej ofert o pracę, także i tę tymczasową http://www.gowork.pl/praca/lubin;l - a jak nie ma, można spróbować się jakoś dogadać z pracodawcą. W końcu to on potrzebuje pracownika.

Podpis użytkownika:

maksik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Maj 06, 2017 14:02

Ja wyjeżdżam do Niemiec jako opiekunka z Agencją https://www.opiekunki.aterima.pl/ na kontrakty dwu-trzy miesięczne. Po czym taki sam czas jestem w domu. Dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie bo za zarobione pieniądze mogę spłacić szybciej kredyt mieszkaniowy.

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Pon Maj 08, 2017 11:34

No tak, za granicą to robota jest.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Sro Cze 28, 2017 11:51

Praca tymczasowa nie jest w tym momencie gorsza od bezpośredniej. Różnice mogą być naprawdę symboliczne. Po kilku miesiącach, jeśli się nadajesz, dostajesz zatrudnienie bezpośrednie - z pełnym socjalem i umową na dłuższy okres. Ogólnie praca tymczasowa w tym momencie nie różni się już prawie niczym, w stosunku do bezpośredniej.

Podpis użytkownika:

Kanopka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Cze 29, 2017 19:30

Praca tymczasowa jest właśnie kolejnym krokiem do zdobycia zatrudnienia bezpośredniego, a przede wszystkim do zdobycia pracy w sprawdzonej firmie. Tak jak było powiedziane - najczęściej w ten sposób pracowników szukają naprawdę duże, uznane firmy, które po prostu obowiązki związane z szukaniem kadry przekładają na agencję tymczasową.To też dla nich oszczędności i nie muszą pod sobą testować nowych pracowników. Umowy zawiera agencja.

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Pią Cze 30, 2017 07:33

Agencje pracy tymczasowej przeżywają chyba ostatnio prawdziwe oblężenie.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Pią Cze 30, 2017 11:35

Taka jest prawda. Agencje znajdują pracę z dnia na dzień, kto chce pracować, ten pracuje i nie ma w tym chyba wielkiego zaskoczenia. Firmy mają ogromne problemy z szukaniem pracowników bezpośrednio. Agencje mają swoje bazy. Np. bliska nam osoba, po latach bez pracy dostała zatrudnienie z EuroKadra z dnia na dzień. Czyli pracę można znaleźć i jeśli tylko się chce, to zatrudnienie będzie.

Podpis użytkownika:

Kanopka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 18:15

Najlepsze jest to, że coraz częściej te agencje zapewniają pracę na wysokich stanowiskach - przy wielu rekrutacjach pojawia się nazwa agencji. Tak więc absolutnie nie jest tak, że agencja szuka pracowników tylko na stanowiska produkcyjne i pracę na linii. Wygląda to diametralnie inaczej.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 11:41

Rynek pracy mocno się zmienił, ale pamiętam, że kiedyś również przez agencję pracy byłem rekrutowany na stanowisko biurowe w marketingu. To było jeszcze na studiach, czyli lata temu. Tak więc akurat nie jest tak, że tylko teraz agencje pracy szukają pracowników na wyższe stanowiska.

Podpis użytkownika:

Ajlar
Początkujący

Wysłany: Sob Lip 29, 2017 15:17

Coraz popularniejsza, w koncu, staje sie - nie tylko freelancerzy maja taka mozliwosc. W sumie to dorywcza praca w domu jest juz od dawna niezla opcja. Widzieliscie moze portal MyLead ? - po darmowej rejestracji u nich, zglaszamy swoja strone blog/FP i przystepujemy do jednego z licznych programow partnerskich, ktore posiadaja. Dostajemy reklamy, umieszczamy je na swojej stronie i kase zgarniamy. Wyplacalni sa - wyplaca juz od 50 zl, wiec pulap naprawde niski.

Podpis użytkownika:

mg-solutions
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sie 28, 2017 08:38

No to fajna opcja ale jak ktos nie ma swojej strony a chciałby znaleźć dodatkową pracę to moze zgłosić się do agencji pracy tymczasowej. Tam jest wiele ofert prac dorywczych.

Podpis użytkownika:

Elinor
Początkujący

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 09:06

ja uważam, że to dobry pomysł. Zawsze to jakieś doświadczenie i dodatkowa kasa.

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 3  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu