forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania Poprzedni temat :: Następny temat
Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania
Autor Wiadomość
pita
Bywalec

Wysłany: Sob Lis 22, 2014 08:43

Planuję zaciągnąć kredyt hipoteczny w wysokości 130 tys zł na zakup mieszkania z rynku wtórnego w cenie 240 tys zł, a więc będę potrzebował kredytu w wysokości 110 tys zł.
Pytanie gdzie zaproponują mi najlepsze warunki? Czy ktoś ostatnio zaciągał kredyt hipoteczny?

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Pią Lis 28, 2014 09:11

W sieci masz wiele rankingów, zestawień kredytów. Przeglądałeś sobie ? Może warto byłoby się zapoznać.

Podpis użytkownika:

pita
Bywalec

Wysłany: Pią Lis 28, 2014 10:40

enio napisał/a:
W sieci masz wiele rankingów, zestawień kredytów. Przeglądałeś sobie ? Może warto byłoby się zapoznać.

Wiem, że mam - ale gdzie szukać tych wiarygodnych? Chyba nie na stronie PKO BP czy mBanku?

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Nie Lis 30, 2014 08:08

No nie nie :P Oni tam podają wyłącznie jakie oni mają akurat promocje.
Zerknij sobie na przykład tutaj:
http://www.comperia.pl/ra...potecznych.html
Comperia w ostatnim czasie tworzy wiele rankingów w tym zakresie. Możesz się mniej więcej zapoznać z tym jak to wygląda.
Może lepiej byłoby skontaktować się z doradcą kredytowym?

Podpis użytkownika:

pita
Bywalec

Wysłany: Nie Lis 30, 2014 08:57

Dzięki za cynk!

Z tego co czytam i dobrze zrozumiałem, to obecnie koszta kredytów hipotecznych spadają? Czyli jest dobry czas na ich zaciągnięcie?

Znasz może jakiś doradców?

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Nie Lis 30, 2014 09:07

Tak ponieważ stopy procentowe ciągle spadają. Tak więc o ile nie jest to dobry czas na oszczędzanie ( zakładanie sobie kont oszczędnościowych czy lokat) to jednak kredyty warto jest obecnie brać.
Doradcy możesz albo poszukać na mieście albo po prostu wersja dla leniwych : zostaw swój numer na stronie comperia. Powinien się do Ciebie odezwać ktoś ogarnięty w temacie.

Podpis użytkownika:

pita
Bywalec

Wysłany: Nie Lis 30, 2014 11:05

enio napisał/a:
Tak ponieważ stopy procentowe ciągle spadają. Tak więc o ile nie jest to dobry czas na oszczędzanie ( zakładanie sobie kont oszczędnościowych czy lokat) to jednak kredyty warto jest obecnie brać.
Doradcy możesz albo poszukać na mieście albo po prostu wersja dla leniwych : zostaw swój numer na stronie comperia. Powinien się do Ciebie odezwać ktoś ogarnięty w temacie.

Dzięki za podpowiedź. I to jest tak, że później wszystko przez nich załatwiam?

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Nie Lis 30, 2014 11:43

Na pewno sprawa jest ułatwiona jednak sam również wiele rzeczy musisz załatwić i podpisać. W koncu taki kredyt hipoteczny to poważne zobowiązanie a nie jakieś hop siup, które załatwisz sobie w jeden dzień.

Podpis użytkownika:

pita
Bywalec

Wysłany: Nie Lis 30, 2014 12:30

Jestem delikatnie mówiąc zajętym człowiekiem - firma jest na mojej głowie. Dlatego interesowałoby mnie minimum formalności.

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Nie Lis 30, 2014 17:29

W takim razie rozmowa z doradcą finansowym jest jak najbardziej wskazana. Samemu na pewno trzeba by było na to poświęcić sporo czasu. Wiem sam jak brat dużo kombinował zanim wziął kredyt.

Podpis użytkownika:

razmus
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sie 16, 2017 07:35

Ja polecam sprawdzić sobie różne oferty banków, bo teraz jest ich tak sporo, że trudno jest wybrać coś od razu. Wejdź sobie na i porównaj kilkanaście ofert. To będzie najszybszy sposób na wybranie najlepszego rozwiązania.

Podpis użytkownika:

minot
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Gru 10, 2017 14:59

To życiowa decyzja która będzie się ciągnąć przez lata. W raiffeisen mają ciekawy jak na mój gust kredyt mieszkaniowy. Jego uroda polega na tym, że 2 razy w roku można zmniejszyć raty o połowę a raz nawet wcale nie płacić.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Nie Gru 10, 2017 18:19

minot, odpowiedź po 3 latach nie ma sensu.

Podpis użytkownika:

minot
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Gru 26, 2017 17:13

NEVIL napisał/a:
minot, odpowiedź po 3 latach nie ma sensu.

Tak sądzisz? Rzetelne informacje dzisiaj są w cenie a wiedza nic nie kosztuje i dobrze jak się komuś przyda.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu