forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Inne » Problem z włosami Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z włosami
Autor Wiadomość
tunka
Bywalec

Wysłany: Czw Sie 13, 2020 10:28

Dziewczyny mam straszny świąd skory głowy .
Od 2-3 tygodni Nom stop najbardziej na wieczór
Myje włosy co drugi dzień tym samym szamponem co zawsze i odżywka
Tak mnie swędzi ze aż mnie boli głowa nie mogę się dotknąć
W różnych miejscach przrchodzi z jednego miejsca na drugi przed snem mam 30 minut drapania ostrym narzędziem zanim zasnę
Ostatnio farbowałam włosy.
Aż mi wstyd jak mój facet obserwuje jak się ciagle drapie po głowie

Podpis użytkownika:
Pomocna :)

marta22
Bywalec

Wysłany: Czw Sie 13, 2020 13:43

Umów się do lekarza a doraźnie wez loratadyne(lek na alergię) odczulajaco bo być może masz relacje alergiczne na któryś że składników farby lub kosmetyków do pielęgnacji włosów.
Jeśli farbowalas włosy to może uczulenie na składnik, może za długo otrzymałeś farbe i skora się podraznila.
Najlepiej udać się do lekarza, bo nie wiesz co tam się dzieje i tylko możesz pogorszyc sprawę.

Dobrze będzie rownież wprowadzić jakies naturalne kosmetyki. Bardzo delikatna dla skóry głowy jest seria Delpos. https://delpos.pl/ Poczytaj sobie o kosmetykach na stronie.

Podpis użytkownika:
hmm

jotek
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Paź 22, 2020 12:51

Na pewno jeśli chodzi o prawidłową pielęgnację włosów, to trzeba brać pod uwagę, że nie wszystkie szampony dostępne w sklepach będą tak samo dobre. Najbardziej skuteczne i bezpieczne na pewno są szampony naturalne, jakbyście potrzebowali, to tutaj macie linka do naturalnej drogerii internetowej https://teraznatura.pl/

Podpis użytkownika:

asia3212
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lis 24, 2020 08:15

Też miałam ten problem. Okazało się, że to uczulenie na farbę do włosów. Od tamtego czasu sprawdzam, czy nie jestem uczulona na daną farbę, robiąc wcześniej próbę.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu