forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Komputery i internet » lampka na biurko Poprzedni temat :: Następny temat
lampka na biurko
Autor Wiadomość
magda906
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lip 18, 2014 20:51

Czy używacie lampek? Kupiłam ostatnio w http://nexterio.pl/16400,...y-biurkowe.html - najbardziej u nich podobały mi się lampy biurkowe bo uważam, że to wygodne, praktyczne no i niezbędne. Córka mówi, że to przeżytek i "obciach".... Dziś wybór jest taki duży, że można dostosować nawet takie oświetlenie do wystroju pokoju. Mam nadzieję, przekonam ją do korzystania.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pią Lip 18, 2014 21:37

Mam na komputerowym biurku taką lampkę - http://allegro.pl/lampka-...4389706285.html i bardzo jestem z niej zadowolony.

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Pon Sie 11, 2014 09:16

Ja postawiałam na taką metalową lampkę (kupiona na allegro ale z ikei). Da się nią łatwo i swobodnie wyginać przez co jest bardzo funkcjonalna.

Podpis użytkownika:

Mareta
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lut 20, 2018 23:33

Obecnie już nawet są biurka, które mają własne oświetlenie LED. Nie trzeba kupować lampki.
Ostatnio widziałam takie gdzieś na tej stronie.

Podpis użytkownika:

Jakub
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sie 28, 2018 09:21

Przy biurku bardzo ważne jest odpowiednie oświetlenie, szczególnie jeżeli szukacie odpowiedniej lampki do pokoju dziecka. Z własnego doświadczenia mogę tutaj polecić sklep https://kanluxforhome.pl/produkty/25 w którym również dobieraliśmy oświetlenie do całego pokoju. Mają bardzo szeroki wybór i dobre ceny, także dość szybko nam to poszło :)

Podpis użytkownika:

garwolin3278
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Paź 27, 2018 15:48

Masz rację. Czytałem niedawno o żarówkach LED'owych i taśmach LED'owych jako fajne rozwiązanie w oświetleniu mieszkania. Żarówki LED są bardziej energooszczędne od innych i charakteryzują się dłuższą żywotnością. Warto sobie je kupić niż wydawać pieniądze na bubel, który za chwilę się spali. Fajne akcesoria i żarówki LEDowe zakupiłem w sklepie https://kupujlampy.pl/16-akcesoria-do-lamp przy okazji kupna lampy do domu :) Wymieniłem żarówki w całym domu na te LEDowe :) Nie wiem jak Wy, ale ja wolę zapłacić za coś na prawdę porządnego.

Podpis użytkownika:

Violka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lut 12, 2019 16:07

Tak. Chociaż szczerze mówiąc lepiej pracuje mi się przy świetle w całym pokoju.

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Wto Sty 28, 2020 10:07

Mi też, raczej nie korzystam z lampek biurkowych, tylko mnie irytują.

Podpis użytkownika:

BasiaNi
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Maj 29, 2020 08:25

Ja mam, bo mój pokój jest strasznie ciemny. Ale jakoś nie skupiałam się na wyborze specjalnej lampki, tylko wzięłam jakąś starą z biura moich rodziców :p

Podpis użytkownika:

borys.rzepicki
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lip 08, 2020 17:01

Ja nie korzystam z lampek na biurku. Uważam, że przy nich bardziej męczą się oczy niż przy oświetleniu w całym pokoju.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sro Lip 08, 2020 22:26

borys.rzepicki, a ja się z Tobą nie zgadzam. Mam ledową lampkę na biurku i jestem z niej bardzo zadowolony.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu