forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Gdzie kupić niedrogo perfumy Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie kupić niedrogo perfumy
Autor Wiadomość
marta22
Bywalec

Wysłany: Czw Kwi 11, 2019 06:59

Szukam dobrych perfumerii w których mogę kupić ładne zapachy.....

Jakie polecicie?

Podpis użytkownika:
hmm

tunka
Bywalec

Wysłany: Czw Kwi 11, 2019 09:22

Jeśli chcecie kupić zapach w drogeriach stacjonarnych, to polecam polować na promocje. Bo jedynie wtedy można w nich liczyć na dobre ceny. Niezłe promocje sa zwykle po swietach Bożego Narodzenia jak zostają im w promocjach całe zestawy. Jednak w standardowych cenach zupelnie nie opłaca się tam kupować bo ceny są wysokie i w drogeriach internetowych można zapolować sobie na o wiele lepsze ceny perfum.

Najlepsze promocje do tej pory widziałem w tej perfumerii:
https://www.zapachymarzen.pl

Szczególnie teraz, kiedy działa tam kod rabatowy WIOSNA2019 - dodatkowo od promocji odejmuje 10 zł od zamówienia.

Podpis użytkownika:
Pomocna :)

zzsot2zz
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 15:24

Ja najczęściej zamawiam z neta. Na francuskieperfumy masz podróbki drogich perfum, które się długo utrzymują.

Podpis użytkownika:

sereno
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Maj 23, 2019 13:35

Są odpowiedniki perfum:) więc za zapachy, które zwykle kosztują po kilkaset złotych można zapłacić dużo mniej, a pachną bardzo podobnie, czasem nawet lepiej.Spojrzeć można przykładowo na perfumerie edp24 pl http://www.edp24.pl zamiast Coco Channel nazywa się to Cocoe przykładowo wszyscy wiedzą o co chodzi. A zapach bardzo podobny. Czasem nawet lepszy, ale to już kwestia gustu

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Sro Cze 05, 2019 08:25

Pewnie w jakimkolwiek sklepie, ale chyba w sieci najłatwiej będzie można się zorientować w tym temacie.

Podpis użytkownika:

wilczyca
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Cze 20, 2019 02:59

marta22 napisał/a:
Szukam dobrych perfumerii w których mogę kupić ładne zapachy.....

Jakie polecicie?

Odkąd zobaczyłam różnice w cenach między sklepami stacjonarnymi, a perfumeriami internetowymi robię zakupy tylko online. Do sklepów chodzę tylko po to, żeby sprawdzić zapachy. Właśnie przed chwilą zamówiłam swój ulubiony perfum Bright Crystal w okazyjnej cenie https://perfumy.pl/product-pol-1753-Versace-Bright-Crystal-woda-toaletowa-90-ml.html Warto często zaglądać i być na bieżąco w promocjach.

Podpis użytkownika:

vendor
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Wrz 25, 2019 01:02

Zawsze będzie taniej w internecie. Czasami nie opłaca się kupować perfum czy kosmetyków tanich ze względu na koszt dostawy. Jak kupuję perfumy w tej perfumerii internetowej.

Podpis użytkownika:

kociszcze
Stały bywalec

Wysłany: Pon Paź 21, 2019 06:49

Niedrogo to chyba nigdzie.

Podpis użytkownika:

MikoRa
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Paź 25, 2019 09:17

W sklepie Empik online, na święta są bardzo fajne promocje :)

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu