forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Spotkanie z dietetykiem Poprzedni temat :: Następny temat
Spotkanie z dietetykiem
Autor Wiadomość
Mada
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lut 12, 2019 10:01

W moim przypadku wizyta u dietetyka zmobilizowała mnie bardzo. Uświadomiłam sobie jakie błędy żywieniowe popełniałam i dlatego pomimo tylu zmagań na siłowni efekty odchudzania były znikome. W diecie ważna jest regularność spożywania posiłków, niestety zazwyczaj nie mam czasu aby przyrządzić sobie odpowiedni posiłek. Koleżanka poleciła mi gotowe dania https://www.proporcja.pl/ , które można zabrać do pracy lub na uczelnie. Posiłki cechują się właściwymi podczas większości diet parametrami odżywczymi o optymalnej kaloryczności. To super rozwiązanie dla osób które żyją szybko, danie gotowe jest zaledwie w 2 minuty, wystarczy je jedynie podgrzać :)

Podpis użytkownika:

Violka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lut 12, 2019 16:11

Myślę, że jeśli ktoś ma na to pieniążki to warto skorzystać z porady dietetyka tak jak to opisujesz. Jeśli jednak osoba nie ma na to pieniędzy to nic się nie dzieje... samemu też można zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Podpis użytkownika:

blusrenata
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Cze 12, 2019 10:30

Ja przede wszystkim połączyłam aktywność fizyczną(tańczę kilka razy w tygodniu, po minimum 2h), wprowadziłam do swojej diety dużo warzyw i owoców, staram się również nie jeść słodyczy i fast foodów +i od czasu do czasu zamawiam dietę detox od https://suvibox.pl . I sprawdza się.
Należy jednak pamiętać, że 1 bez 2 nie ma sensu, 2 bez 1, czy 3 bez 1 i 2.

Podpis użytkownika:

odyees33
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sie 08, 2019 12:54

Spotkanie z dietetykiem który dobierze odpowiednią diete to jak najbardziej trafiony pomysł :)

Podpis użytkownika:

sevenkingdom
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 12, 2019 19:33

Będąc w temacie diety i zdrowego odżywiania, od siebie mogę wam polecić świetnego bloga : https://migliori-integratori.it/ na którym znajdziecie wiele ciekawych porad i wskazówek na temat diet czy odchudzania. Myślę, że może wam się przydać i zainspiruje was on do jakiś zdrowych zmian.

Podpis użytkownika:

kociszcze
Stały bywalec

Wysłany: Pią Paź 18, 2019 10:12

Dieta powinna być ustalana indywidualnie.

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu