forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Komputery i internet » Aparat telefoniczny do obsługi VoIP Poprzedni temat :: Następny temat
Aparat telefoniczny do obsługi VoIP
Autor Wiadomość
task
Bywalec

Wysłany: Nie Sie 04, 2019 08:03

Szukam jakiegoś aparatu telefonicznego z przeznaczeniem do obsługi VoIP. Możecie polecić coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Pon Sie 05, 2019 13:36

Szukaj jeszcze w sklepach komputerowych. Zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych - wybór z tego zakresu jest stosunkowo duży - nie powinno więc być większego problemu z dostępnością.

Pytanie tylko, jakie funkcjonalności Cię interesują.
W tym celu proponuje sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: http://www.inteligentneprodukty.pl
Znajdziesz ta specyfikację oraz charakterystykę wybranych modeli.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Nie Sie 11, 2019 17:23

Z telefonem Voip mam raczej przykre doświadczenia. 10 lat temu wstecz zainstalowałem sobie na komputerze program Voip Discount.Mogłem rozmawiać przez mikrofon umieszczony w kamerze ( mam komputer stacjonarny) i przez głośniki.) Zapragnąłem jednak kupic sobie telefon Voip. Zaleta tego jest taka, ze po odpowiednim podłączeniu do kompa, można z niego rozmawiać przy wyłaczonym komputerze. Na Allegro zakupiłem chińczyka i po 3 latach mi nawalił. Kupiłem następny ( cena wówczas ponad 200 zł) i też mi po 3 latach nawalił. Widocznie one są tak zaprogramowane, aby nie pracowały dłużej, jak 3 lata. Może trafisz inny , lepszy. Próbuj. Ten co miałem, to AT46 i opłata wynosiła około 50 zł na 3 m-ce.

Podpis użytkownika:

Kamil788
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Wrz 18, 2019 20:21

Dlaczego ten telefon jest dobry? Możesz się dobrze bawić Nie do końca rozumiem. Mam smartfona Samsung. Istnieje duża lista opcji, które wykonuje. Dla mnie to nie tylko telefon. ale także komputer, aparat fotograficzny, telewizor itp. w jednej osobie. Szczerze mówiąc, nie widzę już sensu w telefonach stacjonarnych. Teraz jest tak duży wybór smartfonów allmega.pl , że telefony stacjonarne tracą na znaczeniu

Podpis użytkownika:

Mirosława
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 19, 2019 07:52

Teraz wiele smartfonów zastąpi wiele urządzeń. To już nie jest tylko telefon. Jest to książka nagrana, książka elektroniczna, radio, odtwarzacz, komputer i wiele innych. Dla mnie ważna jest jakość ekranu smartfona i jego szybkość

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sob Wrz 21, 2019 17:49

task, dopowiem jeszcze tylko, że gdy posiadałem aparat VOIP do rozmów, to kilkanaście razy miałem włamanie na moje konto przez kogoś z Dalekiego Wschodu , który mi czyścił konto i rozmawiał na mój koszt. Zmiana hasła nic nie dawała, dopiero zmiana nicka dała pożądany efekt.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu