Bywalec
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: 24 lis 2014, 08:51
Kontakt:
Awatar użytkownika
Bywalec
Bywalec
Życie bez kredyt

Post autor: enio »

Ja może z takim filozoficznym pytaniem. Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez kredytu? Od małego jesteśmy uczeni aby być lepsi, zarabiać więcej, posiadać jak najwięcej. Dlaczego wybraliśmy akurat ten model rozwoju społecznego.
Nowy(a) na forum
Nowy(a) na forum
Posty: 12
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:06
Kontakt:
Nowy(a) na forum
Nowy(a) na forum

Post autor: somm »

Teoretycznie można. Tylko pamiętaj, że z pracy zarobkowej nie osgiągniesz w krókim tempie tego, co mógłbyś osiągnąć zaciągając kredyt. Kiedyś ludzie dochodzili do majątku pod koniec życia. Obecnie jest odwrotnie, na początku kariery zawodowej kupujemy dobra, a później przez resztę życia spłacamy w kolejnych ratach. https://pozyczkaportal.pl/wspolne-konto ... bez-slubu/
Bywalec
Bywalec
Posty: 154
Rejestracja: 01 kwie 2015, 15:25
Kontakt:
Bywalec
Bywalec

Post autor: tyka »

To pewnie zależeć będzie od szczęścia i od tego, jak kto sobie wyobraża życie. Na przykład ja - póki co udaje mi się żyć bez obciążenia kredytem, nigdy go jeszcze nie brałam, ale może się zdarzyć w moim życiu taki moment, że będę musiała go wziąć.
Bywalec
Bywalec
Posty: 162
Rejestracja: 23 cze 2015, 13:47
Kontakt:
Bywalec
Bywalec

Post autor: Zloty »

bankierzy musza zarabiać bez pracy :)
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 304
Rejestracja: 09 cze 2016, 14:07
Kontakt:
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: kociszcze »

Ja nigdy nie brałem kredytu. Ale ja mam akurat małe potrzeby i moja skromna pensja mi na nie wystarczy.
odpowiedz

Informacje

  Bing [Bot]  »  1 gość

Moderatorzy

NEVIL, ModTEAM