forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Jakie sposoby na bóle stawów Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie sposoby na bóle stawów
Autor Wiadomość
NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pią Sie 12, 2016 15:17

Podobno okład z młodych piersi też przynosi ulgę. Warto sprawdzić ! :-)

Podpis użytkownika:

radol
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lis 02, 2016 00:17

Możliwe że masz taki problem jak ja. Jak miałem problem z plecami to chodziłem do różnych ortopedów a ostatecznie najbardziej pomogła mi akupunktura http://akupunkturapokrywka.pl/. Może też spróbuj, zaszkodzić nie zaszkodzi a naprawdę może pomóc.

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Pon Lis 07, 2016 12:09

Chyba najlepiej skonsultować się z lekarzem. To najbezpieczniejszy sposób.

Podpis użytkownika:

moro
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Gru 05, 2016 20:02

Mi na bóle stawów, co prawda nie reumatycznych, pomogły masaże taką piłeczką specjalną, którą się wcześniej rozgrzewa. To coś takiego jak tutaj, polecił mi fizjoterapeuta i rzeczywiście efekty były dobre. Od jakiegoś czasu mam z tymi bólami spokój więc nie muszę już stosować.

Podpis użytkownika:

Olinka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Gru 19, 2016 12:52

Ja miałam straszne problemy z bólem kręgosłupa. Chodziłam na rehabilitacje i masaże. Dodatkowo do masażu w domu stosowałam olej z konopii , dodawałam klika kropelek do oliwki. Takie połączenie przyniosło mi ogromną ulgę - teraz ten olejek stosuje profilaktycznie bo wyczytałam, ze pomaga on w wielu dolegliwościach czy też chorobach.

Podpis użytkownika:

maska
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Gru 28, 2016 19:43

ja miałam wieczorami mocne bóle w odcinku krzyżowym kręgosłupa. Stosowałam maści rozgrzewające, ale w sumie mało dawały. Pewna lekarka poleciła mi kupić matę masującą na fotel i zamówiłam sobie na avans.pl i niby na początku efekty nie były rewelacyjne, ale przy regularnym stosowaniu widać efekty

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Czw Gru 29, 2016 18:16

Ze mną też coś nie za bardzo. To chyba niewłaściwy tryb życia.

Podpis użytkownika:

pomodor
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 16, 2018 16:26

Prawdę mówiąc niedawno miałem zabieg na kolano (konkretnie artroskopia lewego kolana, okropieństwo) i dopiero wtedy zdałem sobie sprawę z tego, jak poważne jest zdrowie stawów. Kiedy chodziłem tak, kulawo, przez jakiś czas - czułem się dosłownie jak kaleka. Swoją drogą, sam zabieg przebiegał bardzo poważnie. Na miejscu stanął mój anestezjolog ze sport-kliniki http://sport-klinika.pl/anestezjologia.html - powiedział, że za chwilkę będę miał zabieg, a później się obudziłem :D Pełen profesjonalizm, absolutnie żadnego bólu.

Podpis użytkownika:

kajko003
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 16:03

Bóle stawów mogą świadczyć o jakiejś chorobie, warto skonsultować się z lekarzem. Wcześniej możesz brać preparaty, które znajdziesz tutaj https://www.biosuplementa...y-i-kosci.html.

Podpis użytkownika:

pita
Bywalec

Wysłany: Czw Paź 18, 2018 08:02

Zawsze musi być jakiś powód bólu stawów
choroba reumatyczna
przeciążenia
choroba wirusowa
ewentualnie choroby metaboliczne ( takie jak dna moczanowa)

Proponowałbym na pewno skontaktować się z lekarzem ortopedą i rehabilitantem,tak aby lekarz zobaczył nasze stawy i stwierdził czy jest się czego obawiac czy nie.

Jeśli bole stawów wynikają z uprawiania sportu, dobrze jest zastanowic sie nad opaską kompresyjną, która zmniejszy obciążenie. https://www.os1st.pl Możecie sobie o takich opaskach przeczytać tutaj

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu