forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Kupię / sprzedam » Wózek dziecięcy. Jakie są najlepsze a jakich nie polecamy Poprzedni temat :: Następny temat
Wózek dziecięcy. Jakie są najlepsze a jakich nie polecamy
Autor Wiadomość
tunka
Bywalec

Wysłany: Nie Paź 25, 2015 15:24

Bardzo proszę o wypowiedzi wszystkich użytkowników dziecięcych wózków.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 18:14

Spróbuj też na tym forum zadać pytanie. Być może prędzej znajdziesz odpowiedź - http://forum.gazeta.pl/forum/f,228,Lubin.html

Podpis użytkownika:

Kuso
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 17:56

polecam bardzo markę Quinny, to są prawie najlepsze wózki dziecięce dostępne na rynku, cechuje ich atrakcyjna cena, porządne wykonanie i funkcjonalność. Żadna mama nie powinna mieć problemów z użytkowaniem wózka.

Podpis użytkownika:

kornik
Początkujący

Wysłany: Sro Gru 21, 2016 21:19

Możecie zajrzeć sobie jeszcze na stronę http://www.babyland.pl/pl...wozek-spacerowy , gdzie mają duży wybór. Ja kupowałem właśnie tam wózek dla mojej córeczki i do teraz jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Podpis użytkownika:

Babcia_Jadzia
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Lut 11, 2017 08:45

Ja używam wózka Recaro Citylife http://www.babyland.pl/pl...wozek-spacerowy i polecam w stu procentach. Wózek wygodny, lekki i stabilny. Na miejskie chodniki w sam raz :)

Podpis użytkownika:

misza
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Maj 21, 2017 19:13

Dobre wózki ma Adamex, to polski producent, oni wykonują modele wysokiej jakości z licznymi udogodnieniami. Mogę polecić Galactic z eko skóry, bardzo elegancki i lekki wózek z aluminiową ramą. Od razu przypadł mi do gustu, wygląda nowocześnie, jest funkcjonalny, gondola jest wentylowana.

Podpis użytkownika:

mamalamka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 14, 2017 16:03

Ja kupowałam tutaj: wózki dla dzieci
Akurat mam model Mickey Ornament. Jest bardzo funkcjonalny i fajnie wygląda :)

Podpis użytkownika:

kasialukasik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Maj 22, 2018 12:30

Ja zastanawiam sie nad wyborem wozka spacerowego, co sadzicie o tym wozku? http://www.wozek-dzieciecy.pl/opinie/camarelo-elf

Podpis użytkownika:
Opinie o wózkach dziecięcych

darek44
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Cze 01, 2018 07:10

Jeśli ktoś z was szukał by dalej wózka dla dzieci to proszę wejść na https://www.gluck.pl/lozeczka-kolyski-325/. Sam tam zakupiłem łóżeczko i jestem bardzo zadowolony.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Nie Sie 26, 2018 13:48

Jak wybrać spacerówkę dla dziecka? Lista cech, które powinien posiadać wózek spacerowy

Jeden zajmuje zbyt dużo miejsca, inny wymaga karkołomnych zabiegów przy hamowaniu. Dla rodziców wybór dziecięcego wózka to nie lada kłopot. Gdy jeden atut skłania już do zakupu, zapał zaraz studzi jakiś mankament. Wśród kupujących panuje więc przekonanie, że idealnego wózka dla dziecka należy ze świecą szukać.

Spacerówka idealna - jak ją wybrać?

Wybór spacerówki to często spory dylemat dla rodziców. Postaramy się pomóc wam w wyborze najlepszego wózka spacerowego dla waszego dziecka. Zacznijmy od aspektów, które powinien spełniać każdy wózek, a później przejdziemy do zalet dodatkowych, ale niekoniecznie obowiązkowych.

Spacerówka - lista cech obowiązkowych

- wielkość wózka - spacerówka mała i lekka jest wygodna dla rodzica, ale pamiętajmy, że przede wszystkim chodzi o wygodę dziecka. Siedzisko nie może być zbyt wąskie, zwłaszcza, jeśli będziesz wozić dziecko zimą (koc i kombinezon zajmują dodatkowe miejsce);

- wielkość kół - jeśli nie mieszkacie w mieście, koła powinny być duże, pompowane. Choć wpłynie to na wzrost wagi wózka, znacznie zwiększy komfort jazdy;

- koła powinny być obrotowe z możliwością blokowania. Usprawnia to kierowanie pojazdem, podjazd na krawężnik;

- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa;

- wielkość po złożeniu - sprawdźcie, czy wózek po złożeniu zmieści się w bagażniku waszego samochodu;

- podnoszony podnóżek - dzieci często zasypiają w wózkach, warto wtedy podnieść podnóżek, by nie drętwiały im nóżki;

Spacerówka - dodatkowe plusy

Te cechy wpływają na komfort jazdy. Warto je wziąć pod uwagę przy wyborze wózka spacerowego:

- system szybkiego składania jedną ręką - jeśli często jeździcie samochodem, ta opcja ułatwi wam życie;

- kosz na zakupy - obszerny, z łatwym dostępem do niego (najlepiej, gdy możesz do niego dosięgnąć bez konieczności zatrzymywania wózka), nawet gdy siedzisko do spania jest maksymalnie rozłożone przy oparciu w pozycji leżącej;

- wielkość budki - duża budka zwiększa komfort wożonego dziecka. W sytuacji, gdy pada śnieg albo leje deszcz, zapewnia maksymalną ochronę małemu pasażerowi, który może się pod nią w całości schować;

- materiał - siedzisko powinno być wykonane z oddychającej tkaniny, czyli zapewniającej swobodny przepływ powietrza;

- regulowana wysokość rączki - przydatna, gdy między rodzicami jest duża różnica wzrostu. Umożliwia to wygodne dopasowanie do wzrostu opiekuna;

- wózek spacerowy z przekładanym siedziskiem - to ostatnio modny "gadżet" - swobodna możliwość ustawienia pozycji dziecka w zależności od kierunku wiatru jest jedną z funkcji wózków z odwracanym siedziskiem spacerowym.

źródło: https://mamadu.pl/135737,spacerowka-idealna-czyli-jak-wybrac-najlepszy-wozek-lista

Podpis użytkownika:

Anka33
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lis 02, 2018 11:49

Jak szukacie dziewczyny wózek spacerowy to my mamy wózek spacerowy typu parasolka Croxx XVII 4baby. Mogę Wam go szczerze polecić, dobra cena, porządne wykonanie, łatowo się prowadzi i fajnie wygląda.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu