forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Dam pracę / szukam pracy » Zarabianie Pasywne Poprzedni temat :: Następny temat
Zarabianie Pasywne
Autor Wiadomość
ARRO
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 03:55

Firma Skyllex została zarejestrowana w Australii i dysponuje własną siedzibą w Sydney. Jest kontrolowana przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych, posiada aktualny certyfikat i umowy do 2021 roku. Zajmuje się inwestowaniem m.in. na giełdzie, w obligacje korporacyjne, euroobligacje, fundusze ETF, Bitcoiny i nieruchomości.

Dołącz do naszego zespołu, napisz do mnie, dołącz do naszej grupy Skyllex Lubin i bądźmy w stałym kontakcie

Udzielamy wsparcia na kazdym etapie współpracy zapraszam do pisania

https://skyllex.com/?ref=21382

Podpis użytkownika:

Betka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 15, 2018 10:35

Lepiej wypróbować na początek jakieś bezpieczniejsze sposoby na dodatkowy dochód w sieci. Dla początkujących, lepszym rozwiązaniem będzie opcja, która nie wymaga od internauty żadnego wkładu własnego - wypełnianie ankiet za pieniądze w sprawdzonych i zaufanych panelach, które są wypłacalne od wielu lat.

Podpis użytkownika:

LawyerTico
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 11:42

no nie wiem czy to dobry pomysł, ja chętnie znajde cos pewniejszego

Podpis użytkownika:

napoleonka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Wrz 22, 2018 16:23

A nie łatwiej szukac ludzi do pracy przez agencję pracy? Przeciez w ten sposob przynajmniej ma sie pewnosc ze znajdzie sie odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowisko - dokladnie znajacych swoja branże i spełniajacych sie niej. Nam na zlecenie do prac tymczasowych, a teraz tez i do wspierania kadry zarzadzajacej - ludzi szuka agencja Work Room z Warszawy. W ten sposob wiemy ze ludzie sa pewni, ze nie odejda po roku, a i im pracuje sie lepiej bo czuja sie bezpieczniej bedac zatrudnionymi przez sprawdzona agencję

Podpis użytkownika:

Andrzej1
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 12:31

No nie wiem, mnie jednak bardziej przekonują sprawdzone sposoby na zarabianie. Wolę inwestować w rzeczy, o których wiele osób mówi. Trzeba przyznać, że wiele z nich faktycznie się sprawdza, jak chociażby dochód pasywny przez internet uzyskany na Forexie. To chyba najlepsza opcja.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu