forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Remont łazienki - fachowcy Poprzedni temat :: Następny temat
Remont łazienki - fachowcy
Autor Wiadomość
Beszkaria
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lut 15, 2017 11:35

Jak w temacie, planuję całkowity remont łazienki. Mam tylko problem ze znalezieniem fachowców. Znajoma zaproponowała firmę swojego brata, ale ja nie jestem pewna, czy mogę im zaufać. Nie mają nawet żadnej strony internetowej. Da się ich jakoś sprawdzić?

Podpis użytkownika:

tunka
Bywalec

Wysłany: Sro Mar 15, 2017 08:03

Po prostu musisz się ich wypytać o to co potrafią. Czy na przykłąd nie będą mieli problemów przy kładzeniu mozaiki. Myślę również,ze mają zdjęcia mieszkań jakie remontowali i będą potrafili się pochwalić tym co zrobili.

Duże znaczenie ma rownież wybór płytek. Sugeruję nie oszczędzać i nie kupować tych najtańszych ale porządne płytki, które będą dobrze wykonane oraz równe ( takie łatwiej się kładzie i lepiej wygladaja w łązience).

Zerknij sobie na przykład do katalogu firmy Tubądzin: http://www.tubadzin.pl/ . Kupowałam tam płytki do łazienki ( alabastrino) i jestem bardzo zadowolona

Podpis użytkownika:
Pomocna :)

tyka
Bywalec

Wysłany: Pią Mar 17, 2017 08:38

Też przede wszystkim poszukałabym w sieci i sprawdziła ich firmę, jeżeli rzeczywiście ją mają. A jak tak, to powinni gdzieś widnieć. A do remontu, oprócz fachowców potrzeba również odpowiednich materiałów. W łazience może być przydatna taka folia uszczelniająca w płynie

Podpis użytkownika:

pegy
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 08:21

Zastanawiam się czy nie prościej za taki remont zabrać się samodzielne. Niewielkie łazienki "robi się" stosunkowo szybko. Niezbędne materiały można zamówić nawet przez Internet. Jest sporo sklepów specjalistycznych typu catido. Z fachowcami, którzy dodatkowo zamawiają materiały bywa różnie.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 11:57

Tylko po co zamawiać w sieci, jak wszystko masz na miejscu, w Obi, lub w Castoramie. Ja swoją łazienkę wyremontowałem sam, łącznie z położeniem płytek na ścianie i podłodze. W pozostałych pomieszczeniach też tapetowałem, malowałem, a na podłogach położyłem panele. Tylko do takich prac trzeba mieć rękę lewą i prawą, a nie tylko dwie lewe... :-)

Podpis użytkownika:

beatka23
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 19:07

Jeżeli nie mają nawet strony internetowej, to bym nie ryzykowała. Wypytaj ich o konto na jakimś popularnym portalu dla fachowców budowlanych, jest tego pełno w sieci. Może mają konto na FB. Musi być gdzieś jakiś ślad po nich ;) A jeżeli faktycznie nic nie znajdziesz, to szukaj innych...

Podpis użytkownika:

Felcia12
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 20:09

Popytaj wśród innych osób, wrzuć hasło z ich nazwiskiem czy nazwą w wyszukiwarkę - coś powinno wyskoczyć. Jeśli dbają o własny wizerunek http://nowymarketing.pl/a...dnym-pracodawca , to znajdziesz jakieś opinie na ich temat, choćby negatywne.

Podpis użytkownika:

marta22
Początkujący

Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 09:51

No niby sklepów jest wiele, ale w wielu z nich wybór płytek jest taki sam. Takie same firmy, takie same kolekcje. Większość płytek i tak jest na zamówienie i trzeba na nie czekać. Jedynie ceny mogą się różnić.

Powiem Wam,że sama miałam spory problem, ponieważ szukałam moizaiki. A sami przyznacie, że sklepów oferujących w okolicy mozaikę za wielu nie ma....

W koncu zamówiliśmy ją tutaj: https://www.rawdecor.pl/ I osobiście jestem bardzo z rozwiązania zadowolona ponieważ mozaika w łazience prezentuje się przepięknie.

Podpis użytkownika:

Elinor
Początkujący

Wysłany: Pią Maj 12, 2017 15:59

Dzisiaj o porządnych fachowców bardzo trudno ale nie oznacza to, że wcale ich nie ma. Uważam, że profesjonalną ekipę remontową znajdziesz za pośrednictwem strony https://sprzedajemy.pl/lubin/uslugi/uslugi-dla-domu/remont-i-budowa. Ja właśnie w ten sposób szukałam i znalazłam bardzo fachowych ludzi, którzy bardzo dokładnie wykonali wszystkie prace remontowe. Cenowo nie wyszło mnie to dużo. Sprawdź, to akurat nic Cię nie kosztuje.

Podpis użytkownika:

Ewokiajar
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Maj 17, 2017 09:21

Wystarczy, że masz NIP tej firmy, to już możesz się czegoś o niej dowiedzieć, np. czy nie ma długów i lada chwila nie zbankrutuje. Wejdź sobie na stronę biura informacji gospodarczej - https://erif.pl/promocja/sprawdzanie-zadluzenia/ - i zobacz czy są tam jakieś wpisy na temat tego biznesu. Jeśli nie ma żadnych albo są tylko pozytywne, to znaczy, że jest w porządku, ale przy negatywnych lepiej uważać i nie decydować się na współpracę, bo możliwe, że będą z tą firmą problemy.

Podpis użytkownika:

krastin
Bywalec

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 08:54

Podczas remontu łazienki na pewno przydadzą się porządne fugi na przykład takie: https://www.stukpuk.pl/ma...i-silikony/fugi - ja korzystałam z tych akcesoriów i mam bardzo porządnie wykończoną łazienkę.

Podpis użytkownika:

wiarus
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 08, 2018 06:47

Ja natomiast NIE POLECAM i ostrzegam was przed "Polpress 1 Sławomir Mazurkiewicz". Nie będę się rozpisywał co narobił w moim mieszkaniu. Jednym słowem - TRAGEDIA!

Podpis użytkownika:

Zloty
Bywalec

Wysłany: Pią Mar 30, 2018 11:07

Sprawdzone rozwiązanie to pokazanie projektu, zdjęcia łazienki i niech zadeklaruje, że to w jego siłach :)

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi