forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Sprzątanie mieszkań Poprzedni temat :: Następny temat
Sprzątanie mieszkań
Autor Wiadomość
miss
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sty 17, 2018 20:39

Witam. Chciałabym zasięgnąć opinii dotyczącej zatrudniania firm sprzątających do przedsiębiorstw. Czy macie Państwo podpisane umowy z takimi firmami? Czy jest to sprawdzony sposób na zaprowadzenie porządku i czystości w swojej firmie? Kogo możecie polecić? Zastanawiam się nad https://moppy.pl/cennik Czy ktoś ma doświadczeni związane z tym tematem? Bardzo proszę o opinie.

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez miss Sro Sty 24, 2018 18:20, w całości zmieniany 1 raz

ulencja34
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 18, 2018 11:18

Ja obecnie zatrudniam dwie Panie, które znają się na tym, co robią i jestem bardzo zadowolona. :) Znałam je już wcześniej i mam do nich pełne zaufanie. Znalazłam jednak opinie, że w firmach potrzebna jest dezynfekcja i nie wiem co o tym myśleć. Szukałam na ten temat więcej szczegółów i teraz sama zastanawiam się nad skorzystaniem z usług profesjonalnej firmy. Co myślicie? Czy taka usługa ma sens w małej firmie?

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu