Rodzina :D
Rodzina :D
Posty: 17102
Rejestracja: 07 kwie 2005, 19:51
Kontakt:
Awatar użytkownika
Rodzina :D
Rodzina :D
Titanic w Warszawie

Post autor: NEVIL »

A nasz ,,titanic" ;-) , czyli Stadion Narodowy, poszedł na dno. Deszcz go zalał. Stało to się 16 października 2012 o godz 21:00.
Obrazek
Rodzina :D
Rodzina :D
Posty: 17102
Rejestracja: 07 kwie 2005, 19:51
Kontakt:
Awatar użytkownika
Rodzina :D
Rodzina :D

Post autor: NEVIL »


Precedens „pływaków” ze Stadionu Narodowego

Obrazek
Sąd uznał, że spontaniczny happening urządzony przez dwóch kibiców nie podlega karze ze względu na niską społeczną szkodliwość czynu.

Do zdarzenia doszło podczas październikowego meczu reprezentacji Polski z Anglią. Nad stadionem przeszła ulewa, która uniemożliwiła rozegranie spotkania. W trakcie oczekiwania na decyzję organizatorów o odwołaniu meczu dwóch mężczyzn urządziło spontaniczny happening, „pływając" w powstałych na murawie kałużach.

źródło: http://prawo.rp.pl/artykul/757715,97128 ... karze.html
Obrazek
Rodzina :D
Rodzina :D
Posty: 17102
Rejestracja: 07 kwie 2005, 19:51
Kontakt:
Awatar użytkownika
Rodzina :D
Rodzina :D

Post autor: NEVIL »


El. MŚ: z Ukrainą zagramy na dobrej murawie i przy zamkniętym dachu
Tym razem nie będzie wstydu. Mecz Polska – Ukraina w eliminacjach mistrzostw świata na Stadionie Narodowym (piątek, godz. 20.45) odbędzie się na dobrej murawie i przy zamkniętym dachu. Piłkarzom nie przeszkodzą więc warunki atmosferyczne.
Obrazek
W czwartek oba zespoły po raz pierwszy trenowały na warszawskim obiekcie. Murawa, której rozłożenie i dalsza pielęgnacją będą kosztowały ponad 700 tys. złotych, prezentowała się dobrze. Piłka toczyła się po niej bez podskakiwania na wybojach. Do tej pory na Narodowym nie było to normą.

Tym razem za murawę odpowiada nowa firma, która zapewniła m.in. specjalny balon, pod którym trawa mogła wegetować w dodatniej temperaturze. Efekt jest co najmniej zadowalający, na pewno znacznie lepszy niż przed pamiętnym meczem z Anglią.

Piłkarzom nie przeszkadzał też padający w Warszawie śnieg. Dach na Narodowym został zamknięty już wcześniej i teraz umiarkowane opady nie są mu straszne (konstrukcja może unieść warstwę 18 cm mokrego śniegu). Pracownicy PZPN zapewniają, że dach pozostanie zamknięty, choć ostateczna decyzja należy do komisarza FIFA. Zostanie ona podjęta na odprawie w piątek o godzinie 10.

źródło: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/el ... omosc.html
Obrazek
Nowy(a) na forum
Nowy(a) na forum
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2014, 14:10
Kontakt:
Awatar użytkownika
Nowy(a) na forum
Nowy(a) na forum

Post autor: Terrenzo »

Wgl poradzili sobie już z tym tytanikiem ? :D Pamiętam tą akcje jak zalało stadion. Ablo skecz kabaretowy bez kakakasku :D Tyle było śmiechu z tego stadionu masakra.
Takie rzeczy tylko w Polsce absurd na absurdzie.
Bywalec
Bywalec
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2016, 10:57
Kontakt:
Bywalec
Bywalec

Post autor: lubinka »

Ach ta Polska, tak to juz jest, zawsze coś na opak :P
odpowiedz

Informacje

  0 użytkowników  »  1 gość

Moderatorzy

NEVIL, ModTEAM