forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Designerskie meble Poprzedni temat :: Następny temat
Designerskie meble
Autor Wiadomość
Townc
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 19, 2019 16:20

Witajcie. Staram się znaleźć sklep online, w którym znajdę meble w dobrej cenie m.in. designerskie meble do ogrodu. Czy moglibyście coś polecić?

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez Townc Wto Wrz 24, 2019 14:58, w całości zmieniany 1 raz

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Czw Wrz 19, 2019 17:00

Townc, ja w Google znalazłem, a Ty sobie poszukaj sam. To forum nie jest biurem poszukiwawczym.

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Pią Kwi 17, 2020 06:18

Robiłem jakiś czas temu kompleksowy remont i szczerze powiedziawszy duże sieci oferują stosunkowo niewiele ciekawych designerskich mebli. Moim zdaniem znacznie łatwiej jest ich szukać w sklepach mniejszych firm. Mamy wbrew pozorom wiele niewielkich i jednocześnie dobrych manufaktur meblarskich. Polecam na przyklad stoly Stolvero https://stolvero.com/ - firma specjalizuje się w stołach wykonanych z prawdziwego drewna.

Niestety ale w sklepach dużych sieci bardzo trudno jest dostać meble wykonane z prawdziwego drewna. W wiekszości stawia się na meble wykonane ze sklejki. I nie wiem czemu tak popularny jest połysk.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Czw Kwi 23, 2020 09:20

Townc, czytaj - https://gazetawroclawska.pl/majowka-w-ogrodzie-modne-i-wygodne-meble-wygodny-hamak-i-praktyczny-grill-w-twoim-ogrodzie/ar/c11-14912042

Podpis użytkownika:

gosina8
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Maj 07, 2020 13:30

Czasami zamiast wielkiego sklepu, dobrze jest znaleźć jakiegoś indywidualnego twórce, który zajmuje się tworzeniem mebli. Wtedy nie musimy kupować nic gotowego, tylko wspólnie zaprojektować jakiś mebel i mieć coś faktycznie wyjątkowego. Z pewnością nikt nie będzie miał nic podobnego :) Ja czasami wybieram właśnie to rozwiązanie, bo w sklepach też te ceny są znacznie wyższe i to mnie trochę odstrasza od częstych zakupów tego typu

Podpis użytkownika:

Tinian
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Maj 22, 2020 11:16

Ja uważam, że warto jest sobie poprzeglądać zestawy mebli ogrodowych, bo zazwyczaj są bardzo dobrze przemyślane i składają się na nie zarówno krzesła, jak i stoły, a czasem nawet jeszcze jakieś dodatkowe elementy. Plusem zestawów jest to, że wszystko świetnie do siebie pasuje i tym samym świetnie wygląda. ;-)

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu