forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » kobiece fanaberie Poprzedni temat :: Następny temat
kobiece fanaberie
Autor Wiadomość
telegraf
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sie 13, 2019 08:08

A może wcale nie fanaberie, tylko pilne potrzeby?!?
Ostatnio moja żona zaczęła sama na siebie narzekać. Nie mam pojęcia dlaczego, bo moim zdaniem wygląda fenomenalnie (nawet nie liczcie :szalony: , że podzielę się zdjęciem - jest MOJA!). Tylko że przyszła jej zachcianka na zabiegi estetyczne, a tak konkretnie to powiększanie ust - teoretycznie nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich, uzależnienie od operacji plastycznych też jej raczej nie grozi...
Co o tym sądzicie? Fanaberia czy potrzeba :obled: :?:

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Wto Sie 13, 2019 10:01

To jej to wybij z głowy i powiedz, że takie rzeczy ci się nie podobają, a ty cenisz naturalność.

Podpis użytkownika:

marta22
Bywalec

Wysłany: Sro Sie 14, 2019 11:29

Nie jest to coś bez czego żyć nie mozna tak wiec w większości przypadków jest to jedynie fanaberia. Z drugiej strony jeśli żona odczuwa kompleks z powodu niewielkich ust a pewnie odczuwa skoro chce się wybrać , to być może nie ma w tym niczego złego. Zabieg nie jest ani zbyt kosztowny, ani zbyt niebezpieczny. Ani nie jest na zawsze bo jest wykonywany przy pomocy kwasu hialuronoewgo. Który się wchłania.

Tak wiec jeśli się uprze to jej od tego na pewno nie odciągniesz.

Podpis użytkownika:
hmm

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu