forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Sklep z dewocjonaliami Poprzedni temat :: Następny temat
Sklep z dewocjonaliami
Autor Wiadomość
task
Początkujący

Wysłany: Sob Cze 08, 2019 09:19

Gdzie w Lubinie mają duży wybór dewocjonaliów ?

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sob Cze 08, 2019 10:28

task, wpisz sobie w Google i dowiesz się...

Podpis użytkownika:

Marecki11
Początkujący

Wysłany: Pon Cze 10, 2019 06:55

Dokładnie, po wpisaniu wyskoczy Ci co najmniej kilka punktów.
Opcjonalnie zostaje jeszcze szukanie przez internet. Dużo tego mają zwłaszcza na allegro czy w innych portalach aukcyjnych. Możesz też sprawdzić bez ich pośrednictwa czyli bezpośrednio u dostawców, w e-sklepach, np tutaj: https://www.meritohurt.pl/

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez Marecki11 Sro Cze 12, 2019 10:22, w całości zmieniany 1 raz

zdunowa
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Cze 11, 2019 09:05

Pytanie czy lubińskie sklepy z dewocjonaliami zadbały o to, żeby się wyświetlać - moim zdaniem jeszcze spora część handlowców w ogóle się nie przejmuje tym, że w Google ciężko ich znaleźć.
Ja prawie w ogóle zrezygnowałam z chodzenia po sklepach stacjonarnych. Prawie wszystko kupuję przez internet, nawet nowe egzemplarze biblii i święte obrazki zamówiłam sobie w sieci, na https://www.e-azur.pl/ tak dokładnie. Po prostu zwykłe sklepy mają takie godziny otwarcia, że często nie jestem w stanie się do nich wybrać. A w internecie mogę zrobić zakupy w dowolnym momencie i zamówić dostawę w dowolnie wybrane miejsce.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu