forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark Poprzedni temat :: Następny temat
Konto walutowe
Autor Wiadomość
task
Początkujący

Wysłany: Pią Lut 02, 2018 11:27

Sprawdzałem w Pekao SA, bo niby tam mają, ale problematyczna jest ta opłata którą pobierają. Przeglądając różne oferty, to chyba w większości jest posobnie. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał??

Podpis użytkownika:

pita
Bywalec

Wysłany: Pon Lut 05, 2018 12:07

W przeciwieństwie do konta złotówkowego, konta walutowe w większości przypadów sa niestety darmowe. Nie są to może duże opłaty, ale z drugiej strony po co je ponosić, skoro można to robić za free, tak jak np jest to w Nest Banku czy Nest Banku.

Podpis użytkownika:

aga_a
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lut 08, 2018 15:26

Ja mam konto walutowe (EURO) w ING i nie płacę ani za posiadanie konta, ani za wypłacanie z niego pieniędzy (w specjalnych bankomatach walutowych). Mam swoją kartę podpiętą pod konto walutowe więc za granicą automatycznie pobiera mi pieniądze z konta walutowego, a nie ze zł. Nie pobierają też prowizji za płatności w obcej walucie.

Podpis użytkownika:

opiekunnestbank
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lut 19, 2018 13:16

pita napisał/a:
W przeciwieństwie do konta złotówkowego, konta walutowe w większości przypadów sa niestety darmowe. Nie są to może duże opłaty, ale z drugiej strony po co je ponosić, skoro można to robić za free, tak jak np jest to w Nest Banku czy Nest Banku.

Szanowny Panie, dziękuje za wspomnienie o ofercie konta walutowego w Nest Banku. Nest Konto Waluta to konto, w którym otrzymuje się wygodny dostęp do swoich środków z dowolnego miejsca na świecie. Wykonując przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacając środki z dowolnych bankomatów i płacąc kartą za darmo, unika się kosztów przewalutowania. Otwarcie i prowadzenie Nest Konto Waluta oraz wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej oferujemy za 0 zł. W ramach konta otrzymuje się ponadto Kartę Visa, która dostępna jest w trzech walutach (EUR, GBP, USD) oraz akceptowana niemal na całym świecie (z ograniczoną akceptowalnością w krajach europejskich z lokalnymi systemami płatniczymi). Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Szczegóły tego konta znaleźć można na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto-waluta.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Podpis użytkownika:

Betka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 08, 2018 11:07

Ja zawsze korzystam z tego rankingu - http://rankingkont.org/ranking-kont-walutowych/

Podpis użytkownika:

vegeKatarzyna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 04, 2018 11:10

Ja akurat mam w Aliorze i muszę przyznać, że nie jest taki zły. Nawet nie mam sporo opłat, a w sumie obsługa też jest ok.

Podpis użytkownika:

gabasta
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 13:00

A czy kojarzycie jakieś ciekawe promocje dla danych banków?

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu