forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Ogród Poprzedni temat :: Następny temat
Ogród
Autor Wiadomość
muzyczka2017
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Lut 25, 2018 14:11

Ostatnio spotkałam się z moja koleżanką z którą rozmawiałam na temat mojego ogrodu. Po dłuższej konwersacji doradziła mi żeby kupiła na https://hamakicabana.pl sobie krzesło brazylijskie oraz hamak dla dziecka i powiesiła to w ogrodzie koło oczka wodnego. Jak myślicie czy to dobry pomysł?

Podpis użytkownika:

vegeKatarzyna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Mar 21, 2018 12:38

Pewnie tak, ale musisz trochę jeszcze poczekać na montaż takiego sprzętu, bo pogoda średnia do odpoczynku na hamaku w ogrodzie. Pewnie teraz ceny już będą wzrastać, w końcu mamy marzec, ale pomysł z taką aranżacją w ogrodzie jest całkiem fajnym rozwiązaniem.

Podpis użytkownika:

agela803
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Mar 23, 2018 19:20

mysle ze to wspanialy pomysł, posiadam podobny i jestem bardzo zadowolona ;)

Podpis użytkownika:

Zloty
Bywalec

Wysłany: Pią Mar 30, 2018 10:13

Myślisz o ogrodzie z miejscem zabaw dla dzieci? Nie powinno zabraknąć takiego zakątka dla maluchów. Warto go zaplanować. Na taki choćby domek, jak ze zdjęcia - źródło: www.urwis.pl, miejsce chyba będzie... Dzieciaki to docenią.

Podpis użytkownika:

KapitanPaluch
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 18:34

To moze ja tez sie podepne jednak z problemem troche bardziej natury technicznej. Kupilismy z mezem dzialkem w bardzo okazyjnej cenie. Aktualnie nie ma tam jeszcze nic postawione - dopiero w planach mamy budowe mniejszego domku. Natomiast wypadaloby sie zajac to dzialka chociaz troche i zadbac o porzadek. Kwestia jest taka .. nie mamy na to za duzo czasu, moze raz w miesiacu udaloby sie cos zorganizowac. Do koszenia raczej odpada kosa spalinowa (o kosiarce nie wspominajac) ze wzgledu na zbyt duzy teren do wykoszenia. Rozwazamy zakup na raty traktorka ogrodowego tylko pytanie jaki konkretnie wybrac. Przegladalismy jedna z ofert https://www.sklepogrodnic...ktory-ogrodowe/ i wybor jak widac jest ogromny. Rozbieznosc w cenach tez spora. Teraz pytanie, co bedzie niezawodnym wyborem na dlugie lata eksploatacji? Wiecie, bardziej stawiamy na jakosci (w miare mozliwosci). Z gory dzieki za pomoc :)

Podpis użytkownika:

Ajlar
Początkujący

Wysłany: Czw Maj 24, 2018 20:59

Takie dodatki jak hamaki, domki, place zabaw są ok ale żeby je wstawić do ogrodu to najpierw trzeba go urządzić. Ja w tym roku zabrałam się już w marcu za porządki i prace w ogrodzie , dzięki czemu teraz mogę już w nim wypoczywać. Miałam trochę pracy bo postanowiłam wsadzić kilkanaście ładnych krzewów ozdobnych zakupionych w szkółce roślin firmy Markflor. Wiadomo, że aby uzyskac ładny efekt trzeba trochę wysiłku ale się opłacało bo teraz ogród wygląda imponująco.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu