forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Wczasy w Hiszpanii Poprzedni temat :: Następny temat
Wczasy w Hiszpanii
Autor Wiadomość
klacz93
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lis 23, 2017 21:17

Witajcie
Znalazłam takie biuro turystyczne https://directspaintour.com/pl/hiszpania-wakacje-wczasy/ które oferuje ciekawą bazę hotelową w Hiszpanii, zalezy mi na dobrych cenach dlatego zdecydowałam sie skorzystać z ich oferty. Podróżowaliście w podobnym kierunku, jak wrażenia?

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez klacz93 Pią Gru 01, 2017 11:27, w całości zmieniany 1 raz

tyka
Bywalec

Wysłany: Czw Lis 30, 2017 07:53

Nie korzystałam nigdy z biur turystycznych, poza tym nie mam do nich zbytniego zaufania patrząc na to, jak szybko upadają.

Podpis użytkownika:

krastin
Bywalec

Wysłany: Pią Gru 08, 2017 09:16

Od dawna marze o podróży do Hiszpanii, ale interesuje mnie zwiedzanie.

Podpis użytkownika:

Glenar
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Gru 09, 2017 16:45

Wybieram zawsze biura, które istnieją długo na rynku, nawet jeśli mają nieco wyższe ceny. Po prostu nie chcę się stresować, że zostanę na lodzie jak firma padnie.

Podpis użytkownika:

bueno
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 12:47

Bylem kilka razy na takich wczasach i bardzo mi sie podobalo. Z biurami podrozy to trzeba uwazac przy czym wczesniej nalezy poczytac duzo opinii na temat nas interesujacego. Moim zdaniem najlepiej zorganizowac sobie podroz na wlasna reke, zawsze bedzie pare zloty w kieszeni. Mi sie marzy przeprowadzic wlasnie do Hiszpanii i mam nadzieje na spelnienie tego celu w niedalekiej przyszlosci. Wlasnie, korzystajac z okazji znacie moze jakies sprawdzone firmy oferujace przeprowadzki miedzynarodowe. Tak wstepnie patrzylem to udalo mi sie znalezc cos takiego https://zlotnicki.pl/oferta/przeprowadzki-miedzynarodowe/ Moze ktos korzystal i wypowie sie cos wiecej na ich temat? Bylbym wdzieczny bo moze sie ta informacja przydac :) Pozdrawiam

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Czw Lut 15, 2018 10:13

W Hiszpanii to przynajmniej zawsze można liczyć na dobrą pogodę.

Podpis użytkownika:

vegeKatarzyna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lut 15, 2018 10:51

Akurat w Hiszpanii różnie teraz bywa z pogodą. Co prawda faktycznie miesiące letnie są tam bardzo ciepłe, natomiast zimowe są umiarkowane w temperaturze, ale obecna zmiana klimatu również i tam daje się we znaki.

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Pon Mar 26, 2018 10:45

Hiszpańskie zimno i tak lepsze niż nasze.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi