forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Jak radzić sobie z alergią? Poprzedni temat :: Następny temat
Jak radzić sobie z alergią?
Autor Wiadomość
garwolin3278
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Cze 13, 2017 06:51

Jak radzicie sobie z alergią, w okresie największego nasilenia? Ja znalazłem bardzo wartościowy poradnik na stronie http://www.alergia-allegra.pl/poradnik.html . Dowiedziałem się z niego wielu ważnych informacji poświęconych temu tematowi. Okazały się one przydatne.

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Pią Cze 30, 2017 07:40

Łykam jakieś tabletki, ale różne to przynosi efekty.

Podpis użytkownika:

pegy
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 14:09

Fakt jest taki, że alergia to nic przyjemnego. Ja na szczęście cierpię tylko na katar sienny. Jest uciążliwy ale można sobie z nim poradzić, polecam artykuł http://www.e-zikoapteka.p...i-leczenie.html dość ciekawe informacje są w nim zawarte. I szczerze skuteczne, bo po zastosowaniu kilku porad katar sienny przestał być tak uciążliwy.

Podpis użytkownika:

Julia24
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 09:52

Fajny artykuł. Spróbuję kilku porad i dam znać jak poszło.

Podpis użytkownika:
Mam na oku converse damskie czarne. Będą dobre na lato takie trampki? Podpowiedzcie coś na priv.

krastin
Bywalec

Wysłany: Pon Lip 10, 2017 09:28

Ja także koniecznie przeczytam.

Podpis użytkownika:

wikta
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sty 22, 2018 15:07

Natomiast ja bez dwóch zdań mogę wam polecić tą stronę www . Poza ciekawymi artykułami, rzetelnymi informacjami znajdziecie także wyszukiwarkę która pomoze wam znaleźć laboratorium. Wiem po sobie, że czasami cieżko znaleźć laboratorium, gdzie można wykonać testy alergiczne. Dlatego myślę, że przyda wam się ta strona.

Podpis użytkownika:

vegeKatarzyna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lut 01, 2018 12:48

Ważne jest żeby wykonać dokładne testy alergiczne, co pozwoli określić an co faktycznie jesteśmy uczuleni. Stawianie diagnozy bez konsultacji z odpowiednim lekarzem, chyba nie zawsze jest dobre dla naszego organizmu. Zwykłe tabletki, czy kremy nigdy nie dają gwarancji, że problem zniknie.

Podpis użytkownika:

mirella
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lut 22, 2018 20:28

ja umieram jak drzewa pyla, katar, spuchnięte oczy, nie mogę oddychac...ten spray znalazłam i narazie pomaga https://eapteka.pl/allergodil-1-mg-ml-0-1-aerozol-do-nosa-10-ml-100000177

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Pon Mar 26, 2018 10:46

Ja też musze się męczyć z alergią.

Podpis użytkownika:

raczki82
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Mar 28, 2018 21:40

Myślę, że warto uzuywać kosmetyków, które sprawią, że nasza skóra poczuje ulgę. Ja mam sama różnego rodzaju problemy alergiczne z którymi muszę się zmagać. Fajnym rozwiązaniem jest masło do ciała jakie stosuję - https://www.indigo-nails....a-do-ciala.html . Idealne na suchą skórę! Polecam :)

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu