forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » zakupy w internecie Poprzedni temat :: Następny temat
zakupy w internecie
Autor Wiadomość
BasiaNi
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Cze 09, 2020 11:26

A kupujecie na Vinted? Ja ostatnio odkryłam tę stronę i jestem zachwycona <3

Podpis użytkownika:

Tinian
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Cze 19, 2020 09:43

Ja ostatnio kupiłem odżywki białkowe, bo skoro siłownie są otwarte to planuję powrócić do treningów!

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Czw Cze 25, 2020 06:34

Kilka razy kupowałem na vinted z uwagi na to, ze moja kobieta ma tam konto . Ale raczej tam sprzedaje niż kupuję. Dla mnie minusem tego typu portali jest fakt, ze nie ma tam mozliwosći zwrotu jeśli coś będzie nie pasowało. W przypadku sklepów internetowych jest na to 14 dni tak wieć dla mnie jest to o wiele bardziej pewne oraz bezpieczne.

No na pewno nie odważyłbym sie kupić w ten sposób dla siebie butow. Jeśli chodzi o zakupów butów, polecam zajrzeć sobie do Deichmanna. Obecnie w sklepie mają naprawdę dobre promocje na obuwie. https://www.deichmann.com...kie-sandaly.cat

Podpis użytkownika:

bartolomeo23
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lip 02, 2020 13:33

Bardzo lubię zakupy przez internet, zawsze znajduję ciekawe oferty. A ponieważ niedługo zostaniemy rodzicami to dla żony znalazłem taką ofertę harbata na laktacje W tych herbatkach dla kobiet karmiących, znajdują się odpowiednio dobrane zioła. Jak anyż, koper włoski, kminek. Min zioła te wspomagają tworzenie mleka u kobiety karmiącej.

Podpis użytkownika:

sandra19
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lip 29, 2020 07:53

Pomimo wakacji obecnie myślę już o wyprawce dla mojego dziecka które idzie do 1 klasy od września. Zamówiłam mu już podręczniki przez internet skorzystałam z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka....towa-a-562.html . Księgarnia ta posiada niskie ceny rynkowe.

Podpis użytkownika:
BBCode: TAK

helka23
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Sie 28, 2020 01:05

Jakiś czas temu przez internet kupowałam z konieczności, teraz nie wyobrażam sobie zycia bez zakupów w takiej formie. W obecnej sytuacji jest to najbezpieczniejsza opcja. Kupiłam nawet leżaki ogrodowe przez internet na https://vokato.com/produkty/kategoria/lezaki,148 . Trochę się obawiałam, bo to jednak spory zakup. Ale dotarły bez problemu.

Podpis użytkownika:

Elinor
Bywalec

Wysłany: Wto Wrz 08, 2020 11:34

Internet to miejsce, w którym każdy znajdzie cos dla siebie, nawet najbardziej wybredny i wymagający klient. Szczególnie kobiety upodobały sobie zakupy internetowe dzięki którym, mogą kupić wymarzone ubrania i dodatki. Poza tym, do dyspozycji mają pomocne wskazówki jak te www, dzięki, którym mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie opcję. Dla niektórych pań to spory dylemat wybrać odpowiedni szlafrok czy peniuar, a internet zawsze służy dobrymi radami.

Podpis użytkownika:

katris
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wczoraj 10:31

W https://www.bee.pl/9325-perfumy kupiłam perfumy o pięknym orientalnym zapachu. Długo szukałam czegoś takiego.

Podpis użytkownika:

Strona 4 z 4  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu