forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark Poprzedni temat :: Następny temat
Ile za szczoteczkę soniczną :?:
Autor Wiadomość
zapasach
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Maj 28, 2019 07:45

Witam!
Przymierzam się do kupna szczoteczki sonicznej - podobno jest dużo lepsza dla zębów niż manualna. Problemem jest oczywiście cena. Z tego co się orientowałem na https://hellodent.pl/strefa-pacjenta/szczoteczki-do-zebow-mechaniczne/szczoteczki-soniczne/philips-sonicare, to modele topowej marki kosztują od 430 do 770 zł. Rozstrzał jest zatem spory... opłaca się??? Na co zwracać uwagę w specyfikacji technicznej?!?
Zdecydowany jestem, tylko nie wiem którą szczoteczkę ostatecznie sobie wybrać :szalony:

Podpis użytkownika:

aga_a
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Cze 26, 2019 12:21

Ja mam szczoteczkę alfawise... miała dobre opinie. Ostatnio w biedronce była szczoteczka soniczna hoffen za 99 zł bodajże. Też dobra opcja, czytałam o niej recenzję i niczym nie odbiega od innych szczoteczek. Sama brałam pod uwagę philipsa, ale cena zdecydowanie mnie odstraszała.

Podpis użytkownika:

AntoniAA
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Cze 26, 2020 11:11

Powiem krótko, warto. To zdecydowanie zmiana na lepsze mimo że wymaga zainwestowania wiekszych pieniędzy. Ale od razu zauważysz różnicę. Warto od razu dokupić sobie dodatkowe akcesoria jak zapasowe końcówki. Poszukaj akcesoria do szczoteczek do zębów

Podpis użytkownika:

Elinor
Bywalec

Wysłany: Pon Lip 13, 2020 09:27

Taki zakup nie należy do tanich. Orientowałam się swego czasu i na razie sobie go odpuszczę.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu