Nowy(a) na forum
Nowy(a) na forum
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2016, 13:45
Kontakt:
Nowy(a) na forum
Nowy(a) na forum
witam,

czy ktoś korzystał z usług?

Jak z wiarygodnością przebiegów aut tam sprzedawanych?

pozdrawiam
Nowy(a) na forum
Nowy(a) na forum
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2019, 01:50
Kontakt:
Nowy(a) na forum
Nowy(a) na forum

Post autor: Jacek.75 »

Witam,
jeżeli chodzi o jakość usług świadczonych przez Auto-Handel Baster w Gogołowice to dno. W opisie oferty jak i w dwukrotnej rozmowie telefonicznej byłem zapewniany kilkukrotnie że wszystko w aucie jest sprawne, czyli wszystko działa i szyby wszystkie są w tym samym oryginalnym roczniku.
Jeżeli chodzi o elektrykę to wewnątrz większość z oferowanego w tym modelu wyposażenia NIE DZIAŁAŁO. Szyby również nie wszystkie były takie jak trzeba.
Ogólnie to kilkaset kilometrów w plecy.
Weteran
Weteran
Posty: 671
Rejestracja: 02 wrz 2021, 20:20
Kontakt:
Weteran
Weteran

Post autor: Bażant »

Jeśli macie samochód, którego chcecie sprzedać, zapraszam do skorzystania z usług skupu aut na stronie https://autolab.pl/. To miejsce, gdzie otrzymacie uczciwą wycenę i szybką transakcję. Sprzedaż auta jeszcze nigdy nie była tak prosta - odwiedźcie stronę i przekonajcie się sami.
Nowy(a) na forum
Nowy(a) na forum
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2023, 09:01
Kontakt:
Nowy(a) na forum
Nowy(a) na forum

Post autor: wyman.cormier »

A co myślicie o tej firmie? https://autoskupwarszawa.com/ Podobno w skupie aut w Warszawie można sprzedać samochód nawet w przypadku braku aktualnego przeglądu technicznego czy ubezpieczenia OC. To korzystne rozwiązanie dla osób, które mają samochód zalegający z badaniem technicznym lub wygasłym ubezpieczeniem.
odpowiedz

Informacje

  Amazon [Bot]  »  1 gość

Moderatorzy

NEVIL, ModTEAM