forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Aktualności » Skok stefczyka opinie Poprzedni temat :: Następny temat
Skok stefczyka opinie
Autor Wiadomość
task
Początkujący

Wysłany: Wto Maj 03, 2016 10:41

Co sądzicie o Skoku stefczyka , czy waszym zdaniem jest to dobra alterantywa dla banków, rzecz jasna chodzi i o pożyczki. Czy naprawdę warto brać stamtąd kredyt?

Podpis użytkownika:

tunka
Bywalec

Wysłany: Pią Maj 06, 2016 08:09

Kredyt tak ale nie wiem czy ulokowałabym tam pieniądze.... Tyle się w koncu złego słyszy o skokach tak więc obawiałabym sie,ze stracę swoją kasę. Niby jest fundusz gwarancyjny ale czy obsłuży praktycznie wszystkie zobowiązania? Nie byłabym taka pewna. Poza tym polecam skontaktowąc się z doradcą. Niech doradca Ci doradzi co robić....
Na tej stronie mozesz sobie poczytac informacje o kredytach:
epiotrkow.pl/news/Prosty-i-szybki-kredyt-na-dowod-w-jakim-banku,24327

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Pon Maj 23, 2016 12:53

Ja nie jestem co do tego przekonana. Wolę jednak banki, a jeżeli chodzi o pożyczki, to niezależnie od wszystkiego wole się trzymać od nich z dala.

Podpis użytkownika:

kociszcze
Stały bywalec

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 13:11

Oj tam, oj tam. Trzymam kasę w skoku i nie narzekam.

Podpis użytkownika:

Grzy8ek
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 14:41

Co nie zmienia faktu, że kasy oszczędnościowe nie są objęte gwarancją funduszu bankowego jak banki. I jak coś się zacznie dziać, to ani ni zdążysz pieniędzy wypłacić, ani nie dostaniesz pieniędzy z funduszu

Podpis użytkownika:

emarana
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Cze 13, 2016 12:39

Doradca ze stefczyka wiadomo że doradzi żeby wziąć pożyczkę. Ja tam wolę jednak banki. Mam większe zaufanie do nich.

Podpis użytkownika:
Jako Księgowa Ruda Śląska uwielbiam rodzinne miasto Lubin.

Marecki11
Początkujący

Wysłany: Pon Lip 04, 2016 07:33

Nie widze przeszkód we wzięciu tam kredytu. O ile oczywiśćie warunki są dobre. Sam wiele razy bralem kredyt w kasach . NIe jest to na przykład lokata, która jednak jest bardziej ryzykowna niż w banku ( niby jest fundusz gwarancyjny ale nikt nie wie czy to zadziała jak upadnie jakis naprawdę spory skok).
Na tej stronie są opinie o skoku stefczyka:
forum-kredytowe.pl/f136/skok-stefczyka-pozyczka-bez-zaswiadczen-opinie-65160.html

Możesz sobie poczytać jesli nie jesteś pewien czy wziąć tam pożyczkę czy nie.

Podpis użytkownika:

kundo
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lip 21, 2016 11:36

Jak chcesz słuchać doradzców to tych niezszerzonych. Z banku to wiadomo co CI powie

Podpis użytkownika:
Słowa mają naturę wiatru.

byan
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Wrz 21, 2018 06:05

Dobrze poradzić się doradcy kredytowego ale nie z konkretnego banku ale takiego, który nie jest związany z żadnym a jedyny interes jaki reprezentuje to Twój, dlatego polecam rozmowę z https://habzafinanse.com.pl/ .

Podpis użytkownika:
byan

Zloty
Bywalec

Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 09:25

Kontakt z doradcą bedzie wiarygodny.

Podpis użytkownika:

marla
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Wrz 30, 2018 15:12

Jeżeli szukasz doradcy kredytowego, to polecam Habza Finanse. Mi pomogli w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego
https://habzafinanse...konsolidacyjny/
jestem bardzo zadowolona, bo okres kredytowania znacznie mi się wydłużył a ponad to rata miesięczna jest niższa.

Podpis użytkownika:

Vitkacy
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lut 20, 2019 11:30

Myślę, że to jedne z najbardziej polecanych pożyczek w Polsce.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 17:00

Co tam Skok Stefczyka... Nawet do buli nie doleciał. A o skokach naszych skoczków narciarskich w Oslo nic byście nie chcieli napisać ? ;-)

Podpis użytkownika:

monikawalukiewi
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 14, 2019 12:13

Kredyt musi być odpowiednio przemyślany, firm ich udzielających jest bardzo dużo(sam polecam https://salvusmoney.pl/ jeżeli chodzi o pożyczki), nie każda z nich jednak jest odpowiednia. Często zdarzają się pozabankowe instytucje które mają wysokie koszta ukryte takie jak RRSO czy też "kwota dodatkowa za pożyczkę" czy kwoty "operacyjne". Wtedy nasz kredyt, który wydawał się mały, rośnie do niebotycznych rozmiarów.

Podpis użytkownika:

lumia
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Mar 27, 2019 21:56

branie pozyczki w skoku nie jest rozsądne, lepiej już wziąć darmową chwilówkę, jak np w ratce:
https://www.czerwona-skar...ozyczki-opinie/

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi