Strona 1 z 1
program do archiwizacji i katalogowania dóbr materialnych
: 06 paź 2014, 11:48
autor: Onedrzej
Jak sobie skatalogować szybko i przyjemnie przedmioty, których jest się właścicielem? Chodzi o to, żeby nie zgubić, a w razie zgubienia coby łatwo odszukać!
: 06 paź 2014, 12:54
autor: NEVIL
program
: 14 paź 2014, 11:49
autor: Damian-bijda
Mogę Ci polecić Sejfsoft, sam go używam i nie jest źle

Nie muszę tutaj tracić jakoś dużo czasu, żeby wszystko sobie ładnie skatalogować. Prosty i wygodny program. Dostęp chroniony hasłem, licencja na czas nieokreślony, generalnie jest trochę pozytywów. Co do reszty to przejrzyj sobie stronkę
www.sejfsoft.pl . Tu jest wszystko objaśnione. Pozdrawiam serdecznie.
: 29 kwie 2016, 14:39
autor: Nikola
A próbowałeś
http://www.pika.pl/attorney/archiwum-dokumentow/ ? Porządek w dokumentach to podstawa.
: 08 cze 2016, 21:22
autor: ZiggyM
Nikola pisze:Porządek w dokumentach to podstawa.
Nie tylko w dokumentach ale w ogóle w księgowości trzeba mieć porządek. Program który w miarę ładni ogarnie sprawy księgowe, przynajmniej na początku działalności to program dostępny online od Wfirma. Za praktycznie najniższą z możliwych opłat (dosłownie kilka złotych na miesiąc) ma się dostęp do programu księgowego, magazynowego lub kadrowego. Dodatkowo program jest intuicyjny i można dokonywać eksportu/importu danych. Wszystko można przetestować przez 30 dni za darmo, sprawdźcie bo warto:
http://partner.wfirma.pl/ref/e9485e0873 ... af548b40a7