forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Lato i wakacje w kraju, czy wyjechać? Poprzedni temat :: Następny temat
Lato i wakacje w kraju, czy wyjechać?
Autor Wiadomość
locanesla1976
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 07, 2014 11:11

jest lato a ja mam 2 tygodnie wolnego od pracy i tak sobie myślę, czy jechać w Polskę, czy też kupić coś w sprawdzonych miejscówkach typu Hiszpania. Chciałbym zostać w kraju, ale z tą naszą pogodą to nigdy nie wiadomo, a moi bliscy oczekują fajnych wakacji

Podpis użytkownika:

hageryt
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Paź 08, 2014 14:51

Ja co roku wyjeżdżam, nie przepadam za Polską pogodą :(

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sro Paź 15, 2014 16:38

Jest październik, a Wy tutaj rozprawiacie o lecie. Przed nami zima, więc pora podzielić się informacjami, gdzie najlepiej się wybrać dla wypoczynku... :-) Trzeba założyć nowy temat pt ,,Gdzie wypocząć zimą". Ktoś się odważy ? Oczywiście, że można teraz polecieć do Australii, gdzie wiosna teraz tam się zaczyna, a potem lato, jednakże przelot samolotem w obie strony, przewyższa znacznie koszt wypoczynku bliżej naszego kraju.

Podpis użytkownika:

elmir
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Paź 29, 2014 11:24

Nie mogę się zgodzić z tym. Przecież jak chcesz mieć lato w środku zimy to nie musisz lecieć aż do Australii. Wystarczy przecież Egipt. Za 2500zł będziesz miał wypasioną wycieczkę i temperaturę 30 stopni w stycnziu czy lutym :-) Poczytaj sobie przykładowo na horyzonty.net.pl, gdzie właśnie przedstawiają różne propozycje na wycieczki, w tym i do Egiptu zimą. Sam byłem kilka lat temu na tkaiej wycieczce i to jest cudowne uczucie, że masz zimę, a po kilku godiznach już lato.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Sob Lis 01, 2014 21:12

elmir, masz rację. Można i do Egiptu, gdzie można sfinksa pogłaskać po łbie, a i przy odpowiednich umiejętnościach wejść na szczyt piramidy... ;-)

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez NEVIL Wto Wrz 01, 2015 21:15, w całości zmieniany 1 raz

enio
Bywalec

Wysłany: Pią Lis 28, 2014 12:49

Choć nie mam nic do polskich atrakcji turystycznych, to jednak zwykle wybieram inne kraje. Na przykład w tym roku byłem na wakacjach w RPA, a konkretnie w Kapsztadzie. Tu możecie poczytać o tym mieście: http://www.qtravel.pl/ins...town-rpa-id363.
Jeśli komuś się wydaje, że cała Afryka jest biedna, to powinien się tam wybrać. Na pewno zmieni zdanie, bo jest to dość dostatni kraj. A stolica jest przez wiele osób uważana, za jedno z najpiękniejszych miast świata. Aż tak daleko może bym się nie posuwał, ale naprawdę czasami widoki zapierają dech w piersi. No i jest tam mnóstwo atrakcji. Mi się bardzo podobała wycieczka, polecam każdemu, kto ma trochę wolnego czasu i gotówki.

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Nie Lis 30, 2014 16:10

W Afryce to jest chyba raczej tak, że są bardzo biedne i bardzo bogate regiony. A niestety te biedne są w przeważającej większości.

Podpis użytkownika:

pita
Bywalec

Wysłany: Pią Cze 05, 2015 09:46

A czemu za granice? Jesteś zdania,że w Polsce nie ma tylu pięknych miejsc, które warto byłoby odwiedzić? Sam uwazam,że jest u nas i taniej i wiele zakątków jest jeszcze totalnie nieodkrytych.

My w tym roku wracamy do miejscowości, w ktorej wypoczywaliśmy rok temu. Konkretnie do Białki Tatrzańskiej. Jest to spokojne miejsce, noclegi są tam w lepszych cenach niż w Zakopanem no i znajduje się tam atrakcja, która podoba nam się najbardziej czyli Termy Białka:
http://www.termabialka.pl - tutaj macie stronę ośrodka. Jest to wielki kompleks basenów oraz term. Świetne miejsce, można się tam zrelaksowac. Pakiet na cały dzień równiez nie jest tak bardzo kosztowny.

Podpis użytkownika:

tunka
Bywalec

Wysłany: Pon Cze 22, 2015 09:05

Polecam wybrać się przede wszystkim do Lublina. Jest to chyba najciekawsze miasto na Lubelszczyźnie. Latem organizowane jest tam bardzo wiele ciekawych festiwali. Jak na przykład:
Jarmark Jagielloński
Festiwal Sztukmistrzów

W Lublinie warto jest równiez wynająć sobie samochód. Obecnie Avis oferuje bardzo dobre ceny na wynajem samochodów .Tutaj jest ich strona:
http://www.avis.pl/

Warto jest wybrać się również do pobliskiego Nałęczowa.

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez tunka Nie Lip 05, 2015 18:32, w całości zmieniany 1 raz

olubin
Bywalec

Wysłany: Wto Cze 23, 2015 09:58

W tym roku zdecydowałam się na wakacje zagranicą - pogoda jest na tyle nieprzewidywalna, że nie ryzykowałabym wakacjami w Polsce.

Podpis użytkownika:

Maredryna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 20:40

Wejdźcie sobie na te tanie loty http://nadlatuje.pl/ Opłaca się jechać za granicę nie tylko finansowo, ale też pogodowo, hehe. Ja wakacji w Polsce nie spędzam.

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Czw Wrz 03, 2015 07:50

Koleżance udało się znaleźć za grosze lot do Amsterdamu, więc faktycznie warto szukać na takich stronkach okazji.

Podpis użytkownika:

Marecki11
Początkujący

Wysłany: Sro Gru 30, 2015 12:26

Mi się zdecydowanie nie podoba to co dzieje się za granicą. Szczerze powiedziawszy to przez niestabilną sytuację odpadło bardzo wiele ciekawych kierunków.Na przykład Tunezja czy Egipt. Z kolei te europejskie kierunki będą robiły się coraz droższe bo luzie przerzucą sie z arabskich właśnie na Europę.
Sam polecam zaplanować sobie wakacje w Polsce bo jestem zdania,ze w naszym kraju również mamy wiele świetnych miejsc do zaoferowania. Na przykład nad naszym morzem. Gdańsk jest ciekawy o każdej porze roku.
Polecam zajrzeć sobie na stronę:
http://www.dhapartamenty.pl/

Możecie przejrzec tam sobie apartamenty do wynajęcia w Gdańsku.Jest to tańsze i wygodniejsze rozwiazanie niż hotel.

Podpis użytkownika:

moniaxx
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sty 13, 2016 14:29

My zazwyczaj korzystamy z ofert wakacyjnych w Chorwacji!
Dla dzieci i nas rodziców to raj na ziemi
Zazwyczaj ciekawe oferty znajdujemy na lasta gdzie nie ma czasu na szukanie kantorów i wymiany potrzebnej gotówki.
Polecam ten kantor https://ekantor.pl/

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Sro Sty 13, 2016 14:58

moniaxx, dostałaś ostrzeżenie. Jak będziesz dalej usiłowała wpisywać reklamy jak tą ostatnią do wymiany walut w kantorze w Zielonej Górze, to otrzymasz kolejne ostrzeżenia i zostaniesz zablokowana.

Podpis użytkownika:

Strona 1 z 4  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu