forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark Poprzedni temat :: Następny temat
Stawka za godzinę generalnego sprzątania?
Autor Wiadomość
fionka25
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 11, 2018 09:36

Ile mniej więcej będzie kosztowało godzinowe sprzątanie dużego domu? Chciałabym, aby takie sprzątanie odbywało się raz w tygodniu. Może ktoś się orientuje ile kosztują takie usługi w firmie https://moppy.pl/ ? Znacie taką?

Podpis użytkownika:

al_ad
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lut 01, 2018 16:01

Skoro podajesz link to chyba na stronie mają jakiś cennik albo też i po prostu dane kontaktowe. Po co pytać o cenę? ROzumiem, że jakość wykonania, reputację firmy czy coś w tym stylu ale cennik?

Podpis użytkownika:

Muszka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sty 14, 2019 20:36

Z tego co się orientuję to koszt wynajęcia takiej firmy sprzątającej zaczyna się od 300 zł. Wszystko zależy od tego jaka powierzchnia jest do sprzątania, jakie dokładnie prace mają być wykonane, np. mycie okien jest dodatkowo płatne. Według mnie lepiej samemu systematycznie sprzątać niż zapuścić dom i wynajmować firmę do sprzątania. Ze swojej strony mogę Ci polecić preparaty do sprzątanie firmy Starwax, są bardzo dobrej jakości i wydajne. Ostatnio, kiedy zatkał mi się zlew, sprawdził się u mnie ten preparat https://sklep.starwax.pl/product-pol-230-ODTYKACZ-W-ZELU-KUCHNIA-LAZIENKA-1L-STARWAX-43181.html

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu