forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark Poprzedni temat :: Następny temat
Zużyte tonery
Autor Wiadomość
marcysia
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Paź 19, 2014 17:41

Hej! Gdzie mogę oddać puste tonery? Widziałam w Tesco specjalne pojemniki, ale mnie chodzi raczej o skup, żebym miała jakieś pieniądze z oddania.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Nie Paź 19, 2014 17:51

A wujaszek Google od czego ? Nie chciało się szukać ? - https://www.google.pl/sea...ch+toner%C3%B3w

Podpis użytkownika:

marcysia
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Paź 24, 2014 17:14

Chciało, chciało... Ale na forum to zawsze od razu jakieś opinie, gdzie warto, a gdzie nie. A w tych linkach co podałeś to znalazłam fajny skup Adaso. Widzę, że maja tam cenę 55 zł za mój toner HP CE390X. Wydaje się być konkurencyjna. Muszę tam zadzwonić i się dowiedzieć szczegółów.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pią Paź 24, 2014 17:49

Cieszę się, że mogłem Ci pomóc... :-)

Podpis użytkownika:

Yaxleey
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 12:10

Nie będzie lepiej je napełnić aby służyły dalej ? Ja używam tonery do HP LaserJet 1021 i gdy tylko się skończy tusz, napełniam je, kupiłem to w sprawdzonej firmie, dlatego wiem że będzie służyć przez długi czas:) Uważam że to będzie lepsze rozwiązanie.

Podpis użytkownika:

krastin
Bywalec

Wysłany: Pią Paź 02, 2015 08:24

Ja też raczej używam starych, ale czasami się tak potrafia zapchać, że nic się z nimi nie da zrobić.

Podpis użytkownika:

sulejowek03
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 20:30

Jeśli nie masz gdzie wyrzucić zużyte tonery znajdź najbliższy punkt który je skupuje. W Warszawie jest ich kilka. Kwestia sprawdzenia, które firmy dają jakie warunki

Podpis użytkownika:

Ewoszik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 13:48

Nawet nie miałem pojęcia, że można liczyć na jakiś zarobek z tego. Zazwyczaj oddawałem po prostu do jakiegoś Tesco czy coś w ten deseń :)

Podpis użytkownika:

mirra
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sie 01, 2018 10:48

Ja zazwyczaj oddaję puste tonery w sklepie, w którym kiedyś je kupowałam. Teraz jednak wolę kupować je przez internet, bo zauważyłam, że tutaj są dużo tańsze - najczęściej zamawiam tonery do mojej drukarki na https://www.drukuj24.pl/w...oryginalny.html. Sama przesyłka jest tam dość tania i szybka, więc polecam ;)

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu