forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Kupujemy sprzęt AGD Poprzedni temat :: Następny temat
Kupujemy sprzęt AGD
Autor Wiadomość
ro-la
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lut 26, 2018 10:48

A mi wystarczy tylko metalowy czajniczek i młynek, ale rozumiem że każdy ma swoje upodobania. No i brak czasu też jest przeszkodą dla wielu.

Podpis użytkownika:

snatchie
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Mar 02, 2018 21:29

Niestety wiekszosc tych sprzetow jest fabrycznie postarzana...

Podpis użytkownika:

aga29
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 15, 2018 12:51

Dopytajcie serwisantów AGD jakich sprzętów mają najwięcej na warsztacie, a co za tym idzie? tworzy się lista sprzętu którego należy unikać :D

Podpis użytkownika:

megdalenka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Maj 13, 2018 16:43

Sprzęt AGD warto kupować w sprawdzonych sklepach. Ja ostatnio zamawiałam żelazko na https://www.komputronik.p...zka-turystyczne i jestem bardzo zadowolona z obsługi.

Podpis użytkownika:

enio
Bywalec

Wysłany: Pią Maj 25, 2018 12:23

Polecam nie kupować sprzetu w ciemno ale na spokojnie w domu poczytać sobie opinie o poszczególnych produktach, zorientować się jakie sprzety mają parametry, jakie maja wlaściwości. Tylko to pozwoli Wam wybrać sprzęt, który będzie Wam dużo służył.

Jesli chodzi o odkurzacze to jestem zdania,że całkiem solidny sprzet ma firma Manta:
https://manta.com.pl/product-category/agd/do-domu/odkurzacze/

Niewielkie, lekkie, cena również przystepna.

Podpis użytkownika:

januszki
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Cze 06, 2018 17:00

Jak ktoś jest na etapie poszukiwań sprzętu do kuchni to fajna promocja jest tutaj https://inspiracje.al.to/wyprzedaz-agd. Przecenione małe i duże AGD o nawet -60%. Produkty ze zniżką wymieniane są co dwa tygodnie aż do 30 czerwca. Niższe ceny na wybrane produkty obowiązują z kodem "AGD-60", który trzeba wpisać przy składaniu zamówienia w koszyku, wtedy zmienia się automatycznie cena. Jeden Klient może kupić wiele produktów ale tylko po jednej sztuce z danego modelu.

Podpis użytkownika:
Porażka jest po prostu okazją, by spróbować ponownie, tym razem bardziej przemyślanie. - Henry Ford

Strona 4 z 4  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu