forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Kupujemy sprzęt AGD Poprzedni temat :: Następny temat
Kupujemy sprzęt AGD
Autor Wiadomość
olubin
Bywalec

Wysłany: Nie Mar 06, 2016 19:40

Te sprzęty w internecie potrafią być dużo tańsze. Dlatego ja też często decyduję się na zakupy w sieci.

Podpis użytkownika:

Ajlar
Początkujący

Wysłany: Wto Mar 29, 2016 19:11

Tak samo jak serwis sprzetu - o wiele taniej i lepiej znalezc cos w necie, niz szukac zwyklego, naziemnego punktu serwisowego.

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez NEVIL Wto Mar 29, 2016 22:07, w całości zmieniany 1 raz

olubin
Bywalec

Wysłany: Czw Mar 31, 2016 10:58

Też można od razu poczytać opinie o danym sprzęcie. To bardzo ułatwia zakupy.

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Czw Maj 12, 2016 07:40

Na szczęście sprzętu AGD nie trzeba kupować zbyt często, ja już wolę wyłożyć trochę więcej pieniędzy i mieć spokój na kilka lat.

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Sob Maj 14, 2016 20:28

Też kieruję się tą zasadą. Wolę jak sprzęt mi posłuży kilka lat.

Podpis użytkownika:

radosna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Maj 20, 2016 08:22

Mam takie samo podejście. Teraz szukam lodówki i sporo czytam, porównuję itp.

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Wto Maj 31, 2016 11:45

Jeśli będziecie szukać okapów amika, to sprawdźcie ofertę sklepu internetowego zadowoleni.pl. Tam znajdziecie sprzęt AGD w bardzo korzystnych cenach. A we większości przypadków będzie obowiązywać darmowa dostawa.

Podpis użytkownika:

radosna
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Cze 02, 2016 11:39

No i kupiłam lodówkę - postawiłam na Samsunga. Co do okapu - u mnie można zamontować tylko ten na wkłady węglowe.

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Sro Cze 08, 2016 11:06

Lepsze to niż nic. A przynajmniej trochę pozbędziesz się zapachów podczas gotowania.

Podpis użytkownika:

pinio555
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lip 08, 2016 12:45

Ja też wolę kupować w internecie, jest dużo taniej i zawsze jest minimum 14 dni na zwrot, niezależnie od powodu. Teraz potrzebuję ekspresu do kawy i znalazłem taką stronę: http://www.konesso.pl/pol...o-kawy-187.html

Mają duży wybór wszystkiego co potrzebne do gorących napojów a do kawy mają dodatkowo fajne syropy.

Syropy do kawy znanej francuskiej firmy Monin. Syropy doskonale nadają się zarówno do kawy jak i deserów, koktajlów czy drinków. Mnogość smaków sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Podpis użytkownika:

Zloty
Bywalec

Wysłany: Sro Lip 27, 2016 13:36

Kupuję sklepach internetowych, tam gdzie promocja w danej chwili. Części też w necie https://north.pl/czesci-agd/czesci-do-zmywarek,g1173.html i sam naprawiam małe usterki.

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Czw Lip 28, 2016 10:59

Ja się na tym kompletnie nie znam. Zawsze oddaję uszkodzony sprzęt do serwisu.

Podpis użytkownika:

carmen
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lis 01, 2016 14:35

Jakbym miała się zdecydować na zakupy, to pewnie wybrałabym coś z asortymentu znanego i polecanego sklepu typu RTV EURO AGD. Nie tylko ze względu na dużą rozpiętość marek ale fakt, że większe zakupy można u nich zrobić na raty. To na pewno wygodna forma.

Podpis użytkownika:

brutim
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lis 02, 2016 17:47

rtv euro agd jest spoko, jak trafi się na promocje zakupu na raty 0%, bo u nich faktycznie to jest 0%. W media markt np. trzeba zapłacic jakies ubezpieczenia, inne koszty itp. i w cale to tak kolorowo nie wychodzi. Dlatego staram sie kupować w sieci, gdzie nie dość ze jest taniej to porównywarka cen pokazuje mi zawsze najtansza opcje i nie musze latać po sklepach.

Podpis użytkownika:

brutim
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lis 02, 2016 17:49

rtv euro agd jest spoko, jak trafi się na promocje zakupu na raty 0%, bo u nich faktycznie to jest 0%. W media markt np. trzeba zapłacic jakies ubezpieczenia, inne koszty itp. i w cale to tak kolorowo nie wychodzi. Dlatego staram sie kupować w sieci, gdzie nie dość ze jest taniej to porównywarka cen pokazuje mi zawsze najtansza opcje i nie musze latać po sklepach.

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 4  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu