forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark Poprzedni temat :: Następny temat
Prezent dla męża
Autor Wiadomość
edwardfiro
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Wrz 21, 2018 10:43

Siemka. Poszukuję sklepu internetowego gdzie znajdę urządzenia związane z elektryką, ponieważ zbliżają się urodziny mojego męża i chciałabym mu coś kupić. Od zawsze to było jego hobby dlatego chciałabym kupić kilka rzeczy np lutownice itd. Jeśli możecie to polećcie mi coś proszę. znalazłam https://diolut.pl/pochlaniacz-oparow-lutowniczych-c-45_237.html Dziękuję i pozdrawiam

Podpis użytkownika:

napoleonka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lis 13, 2018 22:29

Ale to taki bardzo specjalistyczny prezent... Na urodziny raczej powinno sie dawac cos bardziej osobistego zwlaszcza mezowi. A do wyboru masz sporo... zobacz sobie chociazby tutaj na galanterie meską https://www.galante.pl/super-na-prezent Taki gadzet mozesz dodatkowo spersonalizowac. Sama robilam mezowi prezent rocznicowy: zegarek z dedykacją na odwrocie tarczy

Podpis użytkownika:

garwolin3278
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lis 22, 2018 10:10

Ja bym bardziej szedł w coś praktycznego. Najbardziej zaskoczyła mnie moja żona, która sprezentowała mi słuchawki Iphone, ponieważ juz dwa razy w tym roku zgubiłem je a to na siłowni, a to w autobusie :D Kupiła mi od razu 3 komplety hehe :D Takie prezenty są fajne jak ukochana osoba zna Cie doskonale i pokazuje to za pomocą prezentu :)

Podpis użytkownika:

claudiaz
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lis 22, 2018 16:55

No wlasnie, a moze ktoras z was ma meza zapuszczajacego brode? Moze jakies kosmetyki mu kupie .. tylko nie wiem jakie.

Podpis użytkownika:

vanessa
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lis 22, 2018 17:07

Szczerze powiedziawszy to nie taka latwa sztuka zrobic komus trafiony prezent - nawet jak sie zna ta osobe dosc dobrze. Dla mnie zawsze jest najwazniejsze aby dany prezent byl praktyczny .. bo na co komus cos co rzuci w kat i bedzie lezalo. W sumie to masz bardzo dobry pomysl .. z tym, ze musisz wziasc pod uwage jakie akcesoria maz juz posiada. Moj znajomy w pracy tez od kilku miesiecy jest posiadaczem dlugiej brody i zapytalam go o porade w tej kwestii. Stwierdzil, ze najlepszym wyborem bedzie zakupienie balsamu do brody mr bear ( dokladnie to mowil o tym https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/marki/mrb/ ) Sam zaczynajac swoja przygode nie wiedzial o istnieniu takiego specyfiku .. a okazalo sie, ze bez niego ani rusz jesli chodzi o konkretne umodelowanie zarostu. Takze mozesz wziasc ta rade pod uwage ;) Powodzenia

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu