Dnia 9 maja o godz. 18:00 zapraszamy na specjalny pokaz filmu „127 godzin” z udziałem Jaśka Meli oraz Stowarzyszenia Miłośników Gór w Lubinie.
Film „127 godzin” opowiada o mężczyźnie, który wybrał się samotnie na wspinaczkę po górach i został uwięziony pod głazami. Aby móc przeżyć, musiał uciec się do drastycznych metod. Oparty na autentycznych wydarzeniach, kiedy to w 2003 roku, Aron Ralston, wspinacz górski, przez pięć dni był uwięziony w górach.
Pokaz filmu swoją obecnością uświetnią Jaś Mela oraz pasjonaci ze Stowarzyszenia Miłośników Gór w Lubinie, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami ze wspinaczki górskiej i opowiedzą o pokonywaniu ludzkich słabości w zderzeniu z siłą natury.
Jasiek Mela - polski polarnik, najmłodszy w historii zdobywca biegunów (północnego i południowego) w ciągu jednego roku. Jest jednocześnie pierwszym niepełnosprawnym, który dokonał takiego wyczynu. Założył fundację Poza Horyzonty. Jest współautorem programu podróżniczego w Radiu Kraków – Między biegunami.
Bilety na pokaz już w sprzedaży!
Pozostałe majowe premiery filmowe:
„ Thor 3D” (06.05)
„Tożsamość” (06.05)
„Kod Nieśmiertelności” (06.05)
„Gnomeo i Julia 3D” (06.05)
„Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach 3D” (20.05)
Zapraszamy!
