forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Forum » Propozycje i uwagi » Koszulki Poprzedni temat :: Następny temat
Koszulki
Autor Wiadomość
Marian
Weteran

Osiedle: U IV
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 20:13

jakis pomysl co do koszulki konkretny?

Podpis użytkownika:
Alien
Przyjaciel Forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 21:01

No jak narazie ja osobiście niemam żadnego pomysłu...ale myślę że warto odnowić temat...:):):) szczególnie że zbliża się wiosna :D

Podpis użytkownika:
knight-rider
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 16, 2005 11:17

a moim zdaniem najlepszym pomysłem na nadruk jest zwykłe proste logo tego forum.
wszyscy wiedzą że najprostrze rozwiązanie jest zawsze najlepsze( w większości wypadków) i tak powinno być i w tym razem.
nie wiem czy pomysł sie spodoba ale wyrażam tylko swoją opinię .

przykład : pierwszy - logo czerwone zmienic na białe, nad logiem napis "Niezależne" a pod logiem "Forum Lubina"

Podpis użytkownika:
Marian
Weteran

Wysłany: Sro Mar 16, 2005 15:23

to ja pass ;] nie bede chcial raczej chodzic w takiej koszulce. jestem "grafikiem" z zamilowania i wolalbym cos mocnego i mini napis forum ewentualnie. nie chce byc chodzacym bannerem reklamowym ;/ czul bym sie nienajlepiej ...

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Sro Mar 16, 2005 15:42

Marian, czemu pass? Wprowadz swoja inwencje tworcza z moich obserwacji Twoich prac, moge stwierdzic ze to co robisz to potrafisz i czekam na Twoja prace :D :)

knight-rider, wg mnie jesli juz cos takiego mialo byc to moglo by byc male z przodu po lewej stronie koszulki, a z tylu cos wiekszego :)

Podpis użytkownika:
hemik
Weteran
Enter a Uh.

Wysłany: Sro Mar 16, 2005 16:12

Ta, wolal bym tez .. cos zajefajnego, robiacego wrazenie, na poziomi .. i nie traktowal bym tego jako reklame. ( ;

Podpis użytkownika:
.MODEL SMALL .STACK .DATA
SHOW DB 'Lubin',0AH,0DH,'$'
.CODE START:
MOV AX,@DATA MOV DS,AX MOV AH, 9 MOV DX, OFFSET SHOW INT 21H MOV AH, 4CH INT 21H
END START
Junglos
Administrator

Osiedle: Ustronie 4
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 17:09

no taka koszulke jak :Kuba Wojewodzki" :D

Podpis użytkownika:
knight-rider
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 16, 2005 18:26

ja w piatek odbieram swoją koszulkę z najzwyklejszym projektem mianowicie swoim nickiem "Knight Rider", bedzie jedyna w swoim rodzaju, średnio- mały rozmiar trzcionki "artur" ijest full wypas jak dla mnie ;p :D

Podpis użytkownika:
Alien
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sro Mar 16, 2005 18:45

Myślę że fajnie by było gdyby to nie był zwykły napis...tylko jakaś fajna grafika...:) no ja raczej w tym nie siedze więc nic tu nie wymyślę... :P

Podpis użytkownika:
Marian
Weteran

Wysłany: Sro Mar 16, 2005 18:48

kazdy cos lubi ;] knight-rider gdzie zamawiales? ile dales?

Podpis użytkownika:
knight-rider
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 16, 2005 18:58

koło Kaczego Dołka, na Przylesiu, za byłą kafejka internetowa, po lewej stronie poczty na dole po schokach, mozna powiedziec ze pod Kwiaciarnią.
zaliczki dalem 20zł, a dopłace od 5 do 7 zł.

jak gadałem z ta miła Panią co tam obsługuje, to mówiła że sredni koszt takiej koszulki wynosi 25 - 30 zł.( jeśli chodzi o napis, lub mała fotka)

Mozna przymierzyc koszulke rozmiarowo - tzn. jaki rozmiar ci najlepiej odpowiada;]

materiał nie jest taki zły - 100% bawełna ( nie ma sie czego szczególnego spodziewac po koszulce bo za taka cenę nie bedzie to oryginal Nike z twoim logiem ).

Lecz na kilkadziesiąt prań w 40 stopniach i na lewej stronie straczy :D :D

Podpis użytkownika:
Alien
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sro Mar 16, 2005 19:05

Nie aż tak drogo...:) tzn...wszędzie są podobne ceny... :) ale słyszałem że bardzo dobrze robią koszulki we flock-sporcie...:)i dosyć tanio...:)wiem że kiedyś flock-sport był w na osirze...:) ale teraz niewiem gdzie go przenieśli... :|

Podpis użytkownika:
elektryk
Administrator

Wysłany: Sro Mar 16, 2005 22:41

Moze jak uda mi sie opanowac swoja zakladowa drukarnie to mahne pare sztuk za free ale koszulki trza sobie bedzie samemu zasponsorowac ... tylko nie wiem czy jest na stanie papier do naprasowywanek ... musze jeszcze obgadac sprawe z kolesiem ktory ten sprzet obsluguje :) Potem tylko zelazko i heja :)

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
Alien
Przyjaciel Forum

Wysłany: Czw Mar 17, 2005 14:45

Tez tak można... :P :) a cieplutko już się robi...:) i to nawet bardzo... :)

Podpis użytkownika:
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Czw Mar 17, 2005 15:06

no pogoda super :) nie wiem czy ktoś już o tym pisał gdzie można zrobić takie koszulki :P ale jak coś to jest taki sklepik pod domem towarowym w tym Eko :P to tylko tak dla tych którzy nie wiedzą :D pozdro..

Podpis użytkownika:
Strona 2 z 6  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu