Strona 1 z 1
Spotkanie zespołów lubińskich
: 08 sty 2008, 10:20
autor: MUZA1
Dyrektor Centrum Kultury "Muza" zaprasza przedstawicieli zespołów muzycznych na spotkanie, które odbędzie się 14 stycznia (poniedziałek) o godz. 16.30 w sali Błękitnej
(I piętro CK "Muza")
: 08 sty 2008, 19:24
autor: Dale Cooper
Nie wiem kto kryje się pod nickiem MUZA1, ale proszę, by nie umieszczał/a tego samego postu w 3 różnych miejsca, gdyż mija się to z celem.
Przypadkowo usunąłem post atn więc powtórzę pytanie:
W jakim celu zespoły mają się stawić w Muzie?
Spotkanie lubińskich zespołów
: 10 sty 2008, 11:25
autor: MUZA1
Czy mija się z celem, czy nie, pozwolę sobie mieć odmienne zdanie, a tematem spotkania będzie współpraca lokalnych zespołów z CK "Muza" w 2008.
: 10 sty 2008, 13:26
autor: if_ona
by nie umieszczał/a tego samego postu w 3 różnych miejsca, gdyż mija się to z celem. Oj, a MUZA1 to bez czerwonego paska będzie? Nieładnie

LOL
//if_ona, może Ty się go doczekasz w koącu? Koniec OT. //Dale Cooper
: 11 sty 2008, 08:59
autor: Marek Zawadka
Szczerze mówiąc nie rozumiem postawionego pytania w jakim celu zespoły mają stawić się w Centrum Kultury. Wygląda to na jakiś przymus.
W ubiegłym roku po raz pierwszy zaprosiliśmy zespoły na spotkanie. Spotkaliśmy się bodjaże dwuktornie. Później indywidualnie i mailowo
W tym roku Pani Dorota Gońda wysłała maile do wszystkich znanych nam zespołów lubińskich. Informacja na forum została zamieszczona, bo może nie wiemy o jakimś zespole, z dynamicznie się konfigurującego rynku muzycznego.
Pytanie "w jakim celu" wskazuje na przymus.
Wiec nie chcemy nikogo przymuszac. Zapraszamy tych, którzy uznali, iż ubiegłoroczne spotkanie było dla nich efektywne. Tych którzy uważają, że to bezcelowe ....
Niemniej jednak dla potencjalnych frustratów i megalomanów oraz ludzi cierpiących na przerost chęci doinformowania:
1. Wydawnictwa związane z koncertem 30 sierpnia (dumni z rodziców)
2. Plany koncertowe na 2008
3. Plany wydawnicze na 2008 - 2009
4. oraz zwykłe trele morele
Pozdrawiam
: 11 sty 2008, 14:20
autor: atn
Jest celowe, bo chcę się dowiedzieć jaki jest cel tego spotkania, ponieważ nie byłem w tamtym roku.
: 11 sty 2008, 16:36
autor: slayne
Jeżeli Panie Marku ten post jest skierowany do zespołów których nie było rok temu (według Pana słow) to chyba oczywistym jest fakt, ze powinno sie podac powody dla ktorych liderzy grup mieliby sie tam u was pojawic.
Nie rozumiem dlaczego obraza Pan kogos kogo Pan nawet nie zna? megalomania? frustracja?