44444 forum LUBIN.pl • The Young Americans
Strona 1 z 1

The Young Americans

: 09 cze 2007, 23:52
autor: kessi
Jak wrażenia? Uczestników/widzów....opowiadajcie. Warto zaznaczyć obecnością postu na forum Lubina takie wydarzenie!

: 10 cze 2007, 00:02
autor: Dale Cooper
Yyy... Ale o co chodzi?

: 10 cze 2007, 09:15
autor: fraq
uuu widze ze zawsze wszystko najlepiej wiedzacy pan Cooper przespal jedno z najciekawszych wydarzen ostatnich dni. szkoda. proponuje przejrzeć wiadomości na www.lubin.pl

nieważne.

Występ byl świetny, zaskoczył mnie w każdej możliwej kwestii. Młodzi Amerykanie pokazali klase. świetny śpiew, jeszcze lepszy taniec, synchronizacja i przede wszystkim organizacja. Występ był zaplanowany od początku do końca, nie było momentów ciszy, czekania na dalszy ciąg, wszystko bylo na swoim miejscu i każdy na scenie wiedział gdzie ma byc i co ma robić. A powiedzieć trzeba że na scenie Amerykanów było blisko 40 osób z których wszyscy śpiewali i był to bardzo dobry śpiew. Jeśli chodzi o taniec to na scenie Amerykanie pokazali co potrafią, był zarowno balet, jak i taniec nowoczesny, wliczając break dance. Całość kompozycji była bardzo spojna ale nie monotonna. Występ konczył wielki pokaz z udziałem 300 uczniów I liceum, który zaskoczył mnie już zupełnie. Wielki układ, pełna synchronizacja i niebanalna choreografia - jestem pod wrazeniem, a zaznaczyć trzeba ze uczniowie byli szkoleni przez w sumie 2 dni, co przed występem wydało mi sie tak śmieszne że myslalem że klapa jest nieunikniona i jedyne co mnie czeka to wielki ubaw. Ale co sie okazało, uczniowie dali rade i całość wyszła znakomicie. Kto nie był ten niech załuje.

Mam nadzieje że Young Americans odwiedzą jeszcze Polske, bo takie imprezy to świetna zabawa zarówno dla uczniow jak i widzow na występie. Ale zależy to tylko i wylącznie od woli liceow, bo grupa musi zostać przez nie zaproszona aby odwiedzic dane miasto.

: 10 cze 2007, 13:19
autor: Dale Cooper
Nie przespałem. Mieszkam we Wrocławiu, mam sesję, nie oglądam telewizji, na lubin.pl nie wchodzę, bo nie lubię portali politycznych, w Lubinie siedzę w domu z rodziną.

Pewnie było fajnie.

: 10 cze 2007, 13:36
autor: vendro
The Young Americans w Lubinie!
http://www.elubin.pl/index.php/content/view/754/118/

The Young Americans - konkurs
http://www.elubin.pl/index.php/content/view/759/118/

The Young Americans - ponad 100 zdjęć
http://galeria.elubin.pl/thumbnails.php?album=14

: 11 cze 2007, 07:28
autor: hemik
Dale Cooper, hehe trzeba było na elubin.pl wejść (:, a wracając do tematu... na występie bylo bardzo ciekawie! btw. dysponuje ktoś nagraniem ?

: 11 cze 2007, 10:19
autor: vendro
hemik, video czy audio? :)

Audycja poświęcona The Young Americans (11-06-2007)
http://radio9.elubin.pl

: 11 cze 2007, 10:33
autor: hemik
video.

: 14 cze 2007, 10:29
autor: Ajti
Jesli ktos przespal... to zapraszamy za 3 lata do 1LO :) Bedzie powtorka z rozrywki...

: 18 cze 2007, 20:14
autor: sarara
Ajti, prawdopodobnie, ale niekoniecznie. Duuużo kasy potrzebne^^

Sama brałam w tym udział, i było świetnie. nie da się opisać i nie tylko sam występ. ale główni Ci Amerykanie - wspaniali ludzie! Ich radość, podejście do życia, do drugiego człowieka, ciepło... aż się tęskni za nimi^^

: 18 cze 2007, 21:28
autor: Dale Cooper
Nic tylko jechać do Stanów za nimi, bo tacy fajni są :P

: 19 cze 2007, 00:02
autor: Łukasz:De
wcale nie są fajni....tylko tak udają :P

: 19 cze 2007, 21:09
autor: sarara
Pff ^^ Świetni ludzie są, nie udają :) noo, nie kłócić się ze mną :P