forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » WINDYKACJA Poprzedni temat :: Następny temat
WINDYKACJA
Autor Wiadomość
Norbi71
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lut 14, 2007 15:40

WITAM
CZY KTOS ZNA DOBRA I KOMPETENTNA FIRME WINDYKACYJNA ?

Podpis użytkownika:
norbi

kisielkis
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lut 27, 2007 16:49

Kruk. Mój kolega tam pracowal, no juz dawno to bylo, ale wiem przez to jak oni dzialaja. potrafią czaic sie na goscia w krzakach przez kilka dni az przyjdzie do domu. Wówczas maly atak i biorą co pobadnie.Nie żeby go skrzywdzili ale pokrzyczą na niego i gosciu posra sie w pory, po czym odda srebra babci i wszystko co ma. Jedyna wada takich firm to jest duża marża.

W tej firmie pracują prawie same Strong meni. To daje respekt.

Podpis użytkownika:

Norbi71
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Mar 05, 2007 14:43

jaki kruk chłopie ?
oni tylko wysyłaja wezwania do zapaty i nic więcej ewentualnie podjedzie jakiś padalec i zapyta o splatę
ktos ci bzdur naopowaiadał albo tam pracujesz za marną pensyjkę

Podpis użytkownika:
norbi

Bakszor
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Mar 05, 2015 17:20

Ja znam. Jest to vindicat.pl. To nowy rodzaj windykacji - możesz windykować SAM i to na odległość. Mnie przekonała możliwość negocjacji z dłużnikiem za darmo. Mocno powątpiewałem w ten system, ale teraz wiem już, że jest fantastico ;)

Podpis użytkownika:

PanTomasz
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Mar 08, 2015 23:59

Potwierdzam i polecam ponieważ można szybko podłączyć tą windykację pod system księgowy online.

Podpis użytkownika:

Kasztel
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Maj 19, 2015 10:47

Oferteo dział windykacja - http://www.oferteo.pl/windykacja-naleznosci zawsze daje tam zlecenie i wybieram najkorzystniejszą ofertę. W zasadzie to mnie mało interesuje w jaki sposób firma odzyska dług, jakoś też nie mam za bardzo współczucia, dla dłużników bo prawda jest taka, że bardzo często są to naciągacze i cwaniacy.

Podpis użytkownika:

BeataJ
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Paź 22, 2015 20:36

Ja slyszałam o samodzielnej windykacji. jakaś strona na necie coś takiego oferuje.

Podpis użytkownika:

zuzia.gola
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Lis 22, 2015 12:47

Ta warszawska firma windykacyjna http://profesjonalnawindykacja.pl/ działa w branży od lat i wbrew powszechnie panującym poglądom, nie pracują tam sami strong meni :) Postępowanie windykacyjne dzieli się na kilka etapów, w każdym potrzebna jest i wiedza, i zaangażowanie. Aby skutecznie odzyskać dług warto zainwestować w taką firmę. Bez ich pomocy bywa trudno,. a tak często już po pierwszej korespondencji dłużnik reguluje należność.

Podpis użytkownika:

Lumik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Nie Lut 21, 2016 20:23

BeataJ napisał/a:
Ja slyszałam o samodzielnej windykacji. jakaś strona na necie coś takiego oferuje.

Masz rację, windykacja należności online odbywa się samodzielnie za pośrednictwem platformy internetowej znajdującej się pod adresem http://vindicat.pl/
Można generować wezwania do zapłaty, noty odsetkowe, pozwy, prowadzić negocjacje z dłużnikami. To ciekawie zautomatyzowana, przydatna rzecz przy negocjacji, w szczególności mniejszych należności.

Podpis użytkownika:

karolinka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lut 24, 2016 11:09

Najlepsza windykacja to komornik! Wystarczy złożyć wniosek o nakaz zapłaty i po jego wydaniu oddać sprawę komornikowi. Raz dwa zajmie konto i pieniążki wrócą do Ciebie.

Podpis użytkownika:

rokira
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Gru 26, 2016 18:25

Myślę, że najlepiej jest to rozwiązać sądownie i niech zajmuje się tym komornik

Podpis użytkownika:

elik
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Gru 26, 2016 18:34

Też uważam, że w takich sytuacjach najlepiej zdać się na sąd i komornika. Zajrzyj np do takiego http://www.czosnyka-komornik.pl/ komornika i zapytaj jak to wszystko wygląda gdy sąd wyda orzeczenie. Myślę, że na pewno udzieli Ci informacji i to lepsze niż firma windykacyjna za którą sporo wydasz

Podpis użytkownika:

Elinor
Początkujący

Wysłany: Wto Sty 03, 2017 09:57

z windykacją jest wiele problemów i komplikacji dlatego dobrze skorzystać z pomocy firm ściągających należności.

Podpis użytkownika:

tyka
Bywalec

Wysłany: Sro Sty 04, 2017 10:03

Jak dla mnie to ostateczność, najlepiej postarać się o samodzielną windykację, a jak to nic nie da to wtedy prosić o pomoc.

Podpis użytkownika:

carmel
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Sty 04, 2017 10:29

Moja koleżanka pracuje w takiej, chyba Eos czy coś w tym stylu

Podpis użytkownika:

Strona 1 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu