forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Idą Święta, idą Poprzedni temat :: Następny temat
Idą Święta, idą
Autor Wiadomość
crazyhenry
Bywalec

Osiedle: dr Jana Wyżykowskiego
 Wysłany: Wto Gru 19, 2006 22:25

W tym temacie życzmy sobie wszyscy nawzajem samych słodkości.
Niech w związku z nadchodzącym Dniem Narodzin Dzieciątka Jezus ostygną wszelkie waśnie, kłótnie, niech między Forumowiczami chociaż na Te Dni zapanuje prawdziwa przyjaźń i zrozumienie. Ja ze swej strony życzę wszystkim zdrowia, bo bez zdrowia to i miliony są nic nie warte, życzę samych słonecznych dni, zrealizowania najskrytszych marzeń, kolorowych snów i spotykania na swej drodze życia tylko ludzi Wam życzliwych, przyjaciół gotowych podać swą dłoń w trudnych chwilach. Wesołych Świąt. Radujmy się. I Do Siego Roku - 2007
Wasz starszy kolega - crazyhenry

Podpis użytkownika:
Quo vadis Domine ? Czy byt określa świadomość a niebyt jest nicością ?
Alien
Przyjaciel Forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 22:32

:) HAPPY NEW YEAR !!! :D

Podpis użytkownika:
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...
crazyhenry
Bywalec

Wysłany: Wto Gru 19, 2006 22:52

YES ALIEN happy new year! ale dlaczego, jak prosiłem w tym okresie chcesz przeciwników? Na sportowo z ROCKIEM w ROK NOWY - to jest OK- imprezki, koncerty, na balkonie śpiewanie aż ranek nastanie - też OK- ale przeciwnik płciowy? łech, łech, mieliśmy z miłością i dobrocią ha, ha, ha, a Ty z "płcią przeciwną". Przeciwna to anty, kontra i rekontra. a zresztą.... Pozdrawiam i spadam.

Podpis użytkownika:
Crashanka
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Gru 20, 2006 09:53

Zdrowych, radosnych Świat Bożego Narodzenia. Nawiaże tutaj do słynnej maksymy Arystotelesa: człowiek to istota społeczna, nie może żyć poza nim, dlatego życzę aby w te święta nikt nie był sam.

Podpis użytkownika:
vendro
Maniak

Wysłany: Sro Gru 20, 2006 10:25

Życze Ci crazyhenry, oraz wszystkim innym forumowiczom tego samego - wszystkiego najlepszego!
A co do nowego roku, może przypeczętuję to humorystycznym wierszykiem ;)

Ile Lepper płaci za solarium
Ile rybek jest w akwarium
Ile Łyżwiński dzieci ma na boku
Tyle szczęścia na każdym kroku

via. bash.org.pl

:)

Podpis użytkownika:
Multiwyszukiwarka i porównywarka cen produtów z Chin
china products price comparison
crazyhenry
Bywalec

Wysłany: Sro Gru 20, 2006 10:43

Vendro - a miało w tym temacie nie być polityki. wierszyk ładny ale ostrzegam Cię, jeszcze coś tu takiego i zablokuję twoje posty, to znaczy zbojkotuję, he,he. A swoją drogą mamy na tym forum geniusza z czego powinniśmy być dumni. jest nim a właściwię Nią Crashanka, lat 7 a już cytuje maksymy Arystotelesa i jest dziennikarką. Pysznie. Już liczę godziny do wyżery przy Wigilijnym Stole, zostało ok. 102. :D :aniol: :milosc:
ps:będzie barszczyk z uszkami, karp smażony i w galarecie, śledzik, kartofelki, surówki, kompocik z suszu, słodkości i wiele innych pyszności. Dostałem slinotoku, łech. A na środku stołu będzie leżał opłatek.

Kryzbi - nie wszystko w górę. Na 100% gwarantuję Ci obniżki we wszystkich asortymentach hardware i software komputerowych.
Crashanka - co z Tobą, zmieniłeś profil ? z 7-letniej dziennikarki na 21letniego studenta ?. Co się dzieje w Michałowie? Toż do nocy Wigilijnej jeszcze troszkę czasu. I co z tą płcią tu "dołączyła 19 grudnia" a w profilu "student", co jest grane ? :D

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez crazyhenry Sro Gru 20, 2006 11:18, w całości zmieniany 9 razy
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sro Gru 20, 2006 10:43

Wzajemnie :P

No i szczesliwego nowego.. czy bedzie taki szczesliwy :P slyszalem ze wszystko ma pojsc w gore.. :P

Podpis użytkownika:
NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 08:17

http://www.ewa.bicom.pl/z...dzenie/bn33.htm

Forumowiczom z lubin.pl WESOŁYCH ŚWIĄT życzę !

Podpis użytkownika:
JasioJasio
Weteran

Wysłany: Pią Gru 22, 2006 14:57

Ja się przyłączę do zyczeń po robocie, znaczy się w niedzielę po 14-tej :)

Podpis użytkownika:
crazyhenry
Bywalec

Wysłany: Sob Gru 23, 2006 09:47

JasioJasio - Seks w południe - też nieźle. Jak skończysz tą "robotę" po 14-tej, daj cynk, jak było. Ja mam w niedzielę całą chatę gości, więc nie ma za bardzo gdzie pokombinować, he, he. Wesołych, a jak nie wesołych to przynajmniej Spokojnych Świąt. Dzielę się z Wami opłatkiem przy Wigilijnym Stole.

Podpis użytkownika:
agsno9
Nowy(a) na forum

Osiedle: polne
Wysłany: Sob Gru 23, 2006 15:04

Witam, przesyłam dwie wersje życzeń... Taka bardziej poważna... i graficzną...
Wszystkiego NAJ!
Agata K. Snowyda

1. "Poważniejsza": http://agsno.w.interia.pl/bzdurki/BN.jpg
2. "mniej poważna": http://agsno.w.interia.pl/bzdurki/BN2.jpg

(linki są bezpieczne... nie zawierają żadnych niebezpiecznych rzeczy dla dzieci ani dla dorosłych :) )

Podpis użytkownika:
To nic, to nic
To gra w którą grasz
A wynik jej
Dawno znasz
Czumrak
Bywalec

Osiedle: Polne
Wysłany: Sob Gru 23, 2006 17:22

Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia,duzo prezentów pod choinka wielkiego leniuchowania, szalonego Sylwestra , wspanialego Nowego Roku , duzo usmiechu i radosci ,nie zwazania na uciekajac czas tylko zycia dana chwila i wykorzystywania jej w pelni sily i wytrwalosci w dazeniu do celu, sukcesow w , tylko slonecznych dni , przyjazni , milosci i wielu buziaków ,oraz przyjemnosci i aby te swieta uskrzydlily Was , a gdy kiedys przyjda dni gdy staniecie sie upadlym aniolem wtedy zycze Wam by obok Was pojawil sie przyjaciel ktory pomoze Wam znow wzniesc sie w gore ponad to wszytko co przyziemne... A teraz--->precz ze szkola WESOLYCH SWIAT

Podpis użytkownika:
crazyhenry
Bywalec

Wysłany: Czw Mar 08, 2007 09:58

Jeszcze trochę, a temat ten, mocno zakurzony znowu będzie świerzutki jak pisanki -kraszanki i baby lukrowane. Poczekamy..............

Podpis użytkownika:

JasioJasio
Weteran

Wysłany: Czw Mar 08, 2007 11:43

no

Podpis użytkownika:

crazyhenry
Bywalec

Wysłany: Czw Mar 08, 2007 15:01

Jasio-Jasio. to się bardzo zdziwiłem, że ktokolwiek mógłby tu wleźć między świętami, w ten kurz i ciszę. A w te Twoje forum "wlizę", popatrzę trochę na fruwające butelki, siekiery, kamienie, cegłówki, bo zasmucę Cię, no nie chcę tego, wierz mi ale jestem do bólu szczery i uczciwy facet. Nie jestem kibolem żadnej drużyny. Ogladam bardzo chętnie mecze na szczeblu reprezentacji krajów /w tym oczywiście Polski/ , mistrzostwa Europy, świata, mundiale. ligi w ogóle nie oglądam i blade pojęcie mam o tabeli. No , ale kurde, jak przyjdą MŚ, Olimpiada, tak, wtedy wszystkie transmisje bez względu na godzinę nadawania. A jak grają nasi to się drę jak wariat, podskakuje pod sufit i golę browarek za browarkiem.

Podpis użytkownika:

Strona 1 z 4  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu