forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » TARNOWSCY - jak oni mnie drażnią !!! Poprzedni temat :: Następny temat
TARNOWSCY - jak oni mnie drażnią !!!
Autor Wiadomość
untrue
Nowy(a) na forum

Osiedle: POLNE
Wysłany: Czw Lip 20, 2006 12:56

Czy ktos zna nowy rozkład busów, bo oczywiście Tarnowscy zmnienili rozkład i nikogo nie poinformowali. Ludzie nadal czekaja na przystankach, bo ani nie wywiesili od miesiąca nowego ozkładu ani nie dają w busach, bo nie mają w na ich stronie też jest stary.

Już mi niedbrze się robi jak podjeżdża pełny bus na 2 przystanku, gdzie zawsze był pusty. Teraz jak ludzie czekają godzinę na busa to praktycznie zawsze sie stoi. Już kilka razy pod rząd jechałem na stojąco do Wrocka i z Wrocka do Lubina.

To jest chora firma, kto tak uważa nich napisze. Przynajmniej będę wiedział że jest nas więcej... :)

PS Ten rozkład też by się przydał...

Podpis użytkownika:
rybolek
Stały bywalec
UNDERGROUND

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 13:42

untrue, zawsze możesz przeżucić się na inną firmę :D

Podpis użytkownika:
Lepiej niech pada niż ma być błoto :)

Grupa trzymająca miotły :kosa:
surgeon
Stały bywalec

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 15:42

A po kiego grzyba jechać ciasnym śmierdzącym busem? PKS Lubin jeździ do Wrocka regularnie i tanio. Na jaki by się autobus nie trafiło (a jeżdżą różne, od wysokopokładowych Bov z klimą, po stare Setry), to i tak wygodniej niż bus.

Podpis użytkownika:
Masz fajną fotkę naszego miasta? Pochwal się nią ->

Pełen obiektywizm tylko w:
Obrazek wycięła cenzura na forum.lubin.pl
Ostatnio zmieniony przez surgeon Czw Lip 20, 2006 21:08, w całości zmieniany 1 raz
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 18:52

untrue napisał/a:
PS Ten rozkład też by się przydał...

Jeżeli tak bardzo Ci zależy na rozkładzie busów, to przejdź się do siedziby firmy na Sikorskiego ;)

Podpis użytkownika:
untrue
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 12:40

Autobusy PKSu juz teraz nie jezdza, bo sa wakacje. Do Wroclawia jechalem ostatnio jakims busopodobnym czyms z lat chyba 50tych. Jako atrakcja turystyczna to moze sie sprawdza bo ludzie sie ogladaja gorzej z terminowym dojazdem. A ludzie i tak stoja. Wiec nie ma alternatywy niestety. Monopol :( (

Podpis użytkownika:
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 12:50

untrue napisał/a:
Autobusy PKSu juz teraz nie jezdza, bo sa wakacje.

Bzdury opowiadasz ;) Byłam we Wrocku w poniedziałek i jechałam PKSem.. Rusz się trochę, podejdź na przystanek i sprawdź rozkład jazdy. PKS staje na pewno na pętli na Ustroniu, koło jamników, na KEN pod kładką, na Legnickiej, na Leśnej II i chyba koło reala.. Na dworcu też oczywiście ;)

Podpis użytkownika:
untrue
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 14:01

if_ona,

Nie opowiadam bzdur - zazwyczaj...

To pojedź sobie o godzinie 6.20 z przystanku koło wieży ciśnień (Polne) w poniedziałek to zobaczysz co podjedzie...

A jeśli chodzi o Wrocław to czekałem w piątek od ok 16.50 do 17 i nie bylo zadnego autobusu PKSu :(

Podpis użytkownika:
ONLINE.LUBIN.PL
Dale Cooper
Weteran

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 16:24

untrue napisał/a:
A jeśli chodzi o Wrocław to czekałem w piątek od ok 16.50 do 17 i nie bylo zadnego autobusu PKSu :(

Tos sie naczekal :]

Autobusy jezdza wedlug rozkladu, wiem bo jezdze. Trzeba jednak pamietac, ze kolo godzin sa napisane literki, ktore treba sprawdzic, bo oznaczaja kiedy autobu nie kursuje.

Co do tarnowskich to sie zgodze, beznadziejna firma przewozowa, nie rozumiem dlaczego ludzie jeszcze sie pchaja do tego syfu :/

Podpis użytkownika:
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 20:45

untrue napisał/a:
Nie opowiadam bzdur - zazwyczaj...

OK ;) przesadziłam ;)

Cytat:
To pojedź sobie o godzinie 6.20 z przystanku koło wieży ciśnień (Polne) w poniedziałek to zobaczysz co podjedzie...

No właśnie w poniedziałek jechałam PKSem o koszmarnej porze tj. 6.33 - spod kładki. Żałowałam tylko, że zamiast pieknego autokaru podstawili busa - oczywiscie porządnego :) Ale z Wrocka (z Dworca Głównego o 13.30) wracałam już extra autobusem ;)

Cytat:

No to się dzwoni do PKSu z zapytaniem o co chodzi ;) http://www.pks.lubin.pl/kontakt.html

Podpis użytkownika:
untrue
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 24, 2006 10:10

TarnowscyDale Cooper,

chetnie bym popatrzył na te cyferki i rozkład jazdy gdyby był...

bo na Dworcu Świebodzkim jak go nie było tak i nie ma teraz :(

Końcowa część wypowiedzi bardzo ciekawa :) Niestety ludzie jeżdżą bo mają monopol na tej trasie. Przydałaby się jakaś konkurencja :(

[ Dodano: Pon 24 Lip, 2006 11:15 ]
if_ona,

[No to się dzwoni do PKSu z zapytaniem o co chodzi Mrugnięcie http://www.pks.lubin.pl/kontakt.html]

uwagi klientów spływają po takich firmach jak PKS czy Tarnowscy, nie raz wysyłałęm emaile do tarnowskich czy dzwoniłem. Odbiera jakas kobieta, która trudni zrozumieć bo za przeproszeniem bełkocze.

Po co mają się poprawiać skoro tak i tak ludzie będą jeździć. Nawet pisałem do Tarnowskich w sprawie chamstwa jednego z kierowców, który wyśmiewa klientów i jako jedyny pali fajki podczas jazdy. Szczególnie zimą było to przyjemne, jak na dworze -20 a koleś pali przy otwartym oknie...

Dobra nakręciłem się trochę
:D

Podpis użytkownika:
secretman
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 24, 2006 13:44

no zrobili zmianę w rozkładzie, że jak jechałem do wrocka to nie przyjechał bus tylko AUTOBUS oczywiście z Tarnowskich...

Podpis użytkownika:
if_ona
Stały bywalec

Wysłany: Pon Lip 24, 2006 16:13

untrue napisał/a:
uwagi klientów spływają po takich firmach jak PKS czy Tarnowscy

Ja do PKSu dzwoniłam raz z tzw. reklamacją, dotycząca linii miejskiej i rozmowa z osoba z działu komunikacji miejskiej była b. miła, a reakcja na mój problem natychmiastowa ;)

Z busów T. skorzystałam z 3 razy i więcej nie mam zamiaru. Tutaj napisałam dlaczego http://forum.gazeta.pl/fo...2391&a=43082299

Podpis użytkownika:
untrue
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lip 26, 2006 14:54

if_ona,
no to im pokazałaś :mrugniecie: i słusznie...

ale jednak nie ma jak jazda na stojąco w busie - w takiej temeraturze jak obecnie :placz: nie wiedziałem do tej pory że człowiek może się tak spocić pewnie 2 raz tak się spocę jak przybędzie mi 50 kg ;)

Podpis użytkownika:
ONLINE.LUBIN.PL

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu