forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Anonimowy Ktoś vs. JasioJasio - wymiana poglądów. Poprzedni temat :: Następny temat
Anonimowy Ktoś vs. JasioJasio - wymiana poglądów.
Autor Wiadomość
JasioJasio
Weteran

Wysłany: Sro Lut 08, 2006 16:10

Zgodnie z obietnicą, Anonimowy Ktosiu.

Zapraszam zresztą wszystkich chętnych oczywiście. Punktem wyjścia jest ten tekst plus komentarze:

http://www.lubin.pl/?exid...iew&expand=7918

JJ

[ Dodano: Pią Lut 10, 2006 17:23 ]
No proszę, nie zdecydował się. Argumentów zabrakło?

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Osiedle: Staszica/Zalesie
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 19:57

no cóz po przeczytaniu waszej wymiany ze smutkiem potwierdzam że twój ktoś prezentował bardzo popularny, choć niesłuszny, obraz "kreta". walka ze sereotypami to często walka z wiatrakami a niestety media umacniają ten stereotyp. jedyne co można zrobić to gasić krzykaczy którzy często niemają pojęcia co piszą powielając półprawdy i niedomówienia, niewiele to da ale cóż.... ktoś musi poprawiać wizerunek, tak trzymaj.

Podpis użytkownika:
CARPE DIEM ET MEMENTO MORI
JasioJasio
Weteran

Wysłany: Pon Lut 13, 2006 20:22

Gasić? Nie, trzeba im wytłumaczyć o co chodzi. Niestety jak widać łatwiej "pokrzyczeć" niż podyskutować.

PS Najlepiej jest zabrać gościa na dół, przejście po paru przodka z zaparatem i lampą znakomicie ułatwia zrozumienie górników :)

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pon Lut 13, 2006 20:45

gasić, w sensie argumentować tu się zgadzamy, co do zjazdu to niewiele to da zresztą zawsze można powiedzieć taką pracę sobie wybraliśmy. lepiej jest pokazać liczby, ile idzie do budżetu z tego co wypracujemy, jakie mielibyśmy emerytury gdybyśmy nie oddawali tego tylko zakładali np. indywidualne konta emerytalne. do prostych ludzi należy trafiać prostymi środkami, każdy (mądry człek) kto ma rozeznanie w sytuacji wie jak wiele dobrego wnosi przemysł, i jakie koszty (zdrowotne i inne) ponoszą pracownicy, i z nimi raczej nie podyskutujesz bo zdanie będą mieć podobne.

PS: jeśli chodzi o zjazd to najlepsze były by przodki w tzw. krainie deszczowców i z mostami wentylacyjnymi, jak by sobie wyszedł przemoczony z gorącego i wilgotnego chodnika w świerzy prąd powietrza prosto z szybu (najlepiej zimą) to by więcej niechciał wracać. :)

Podpis użytkownika:
polar21
Weteran

Wysłany: Wto Maj 23, 2006 20:33

Chyba nie jestes jednak taki odwazny jakby to moglo wynikac z ponizszego tekstu z forum pod artykulem.

JasioJasio napisał/a:
Jesli "doceniłeś" moją bytność na forum Zagłębia, to przy odrobinie sprytu i cierpliwości znajdziesz więcej danych o mnie, na pewno adres e-mail, na pewno zdjęcie moje, moich dzieci i mojego auta ( a co!) a nawet imię, nazwisko i numer gg. życzę sukcesów, dla ułatwienia podam adres forum: www.zaglebie-lubin.pl\forum kliknij na "Uzytkownicy" i poszukaj "JasioJasio" Jesli interesuje Cię wymiana POGLĄDÓW

jakos trudno mi znalezc zdjecia twojego samochodu,twoje na tym forum pilkarskim Chyba jednak tez wolisz pozostac anonimowy.

Podpis użytkownika:
JasioJasio
Weteran

Wysłany: Sro Maj 24, 2006 17:36

Aleś odgrzebał stary temat:)

Chyba nie jesteś zbyt sprytny aby to znaleźć (to tak mała złosliwość, w odniesieniu do pierwszego zdania twojego posta).

Trzeba naprawdę tylko odrobinę cierpliwości.specjalnie dla ciebie Polar21 jednak przygotowałem skrót, w podziekowaniu, za odgrzebanie starego tematu:)

1. Adres email.
Oczywiście przez Forumowy skrypt mozna wysłać maila, ale w tym wypadku chodzi o konkretny adres nie o wysłanie wiadomości. W chwili gdy pisałem cytowny przez Ciebie komentarz, lige mieliśmy w pełni mecze co trzy dni. Ja na forum ZL jestem znany przede wszystkim jako osoba robiąca zdjęcia na meczach. W każdym prawie temacie o meczu jest link do galerii zdjęć. Galerie są dwie na www.zaglebie.org i www.zaglebie-lubin.pl A co jest na zdjęciach? Na zdecydowanej większości tych, które ja robiłem oprócz samego tematu zdjęcia jest jeszcze to:

Co mamy w lewym dolnym rogu? Dla mnie to adres email. W dodatku mój!

2. Zdjęcia

No cóż. troche cię rozumiem. Jako najbardziej aktywny na forum Zagłębia (ponad MILION postów, he he) mój "dorobe" jest dość trudny do przejrzenia ale od czego są skrypty umozliwiające przeszukiwanie for? wpisuję zatem we własiwe okienko "syn" i na piatej pozycji wyskakuje post autorstwa JasioJasio w temacie "WĄTEK URODZINOWY" a w nim, co za niespodzianka! zdjęcie mojego syna wraz z datą urodzenia! Pod zdjęciem dopisek, że za kilka dni urodziny ma moja córeczka, wystarczy zatem przewinąć kilka postów o urodzinach byłych i obecnych piłkarzy Zagłębia i widać zdjęcie mojej Hanki, juz nie tylko z datą urodzin ale nawet z godziną. Podrzucam link, bo raz że fajne dzieciaki, a dwa, żebyś wiedział dlaczego min wrzuciłem te zdjęcia na forum kibiców ZL.
http://www.zaglebie-lubin...r=asc&start=225
Najwczesniejsze zdjęcie mojego syna możnaznaleźć w galerii zaglebie.org z dość zabawną (dla mnie) historyjka, ale tu już nie pomagam, chętnych zapraszam do tej galerii, duzo zdjęć z danwych też lat i oczywiście nie tylko moich.
Z moim zdjęciem to faktycznie troszkę kłopot jest ale można je znaleźć.
Mało wyraźne ale jestem na tym choćby:
http://www.zaglebie-lubin....php?pic_id=455
Na samym forum, to nie bardzo. Jest kilka w części niedostępnej jednak dla zwykłych userów. Dla "cierpliwych i sprytnych" pomoc świadczy pewien teraz już koncern amerykański o nazwie Google. wystarczy wpisać w wyszukiwarkę moje nazwisko choćby ze zdjęć. Można też pokusić się o ... ale to za chwilkę:)
Jesli ktos jest sprytny, to wystarczy sprawdzić mój avatar i mozna dogrzebać się choćby do zdjęcia mojej skromnej osoby w towarzystwie pewnego pucharu. Jakiego? Poszukaj...
skoro już o avatarze mowa to:

3. Auto
Najwięcej danych (silnik, rok, pojemnośc kolor) plus oczywiście zdjęcia jest na VIP-ie czyli w cześci zamkniętej forum. Wiele jednak mówi mój avatar własnie. Wystarczy o (znowu!) "zaguglać" i masz jak na dłoni nie dość że kolor, to jeszcze model, rocznik i kraj pochodzenia, przy odrobinie wysiłku nawet pojemność silnika i auto jakim bedę jeździł za czas jakiś:). Jako że zdjęcia tak "wprost" nie ma, to służę i mogę podesłać albo nawet na forum Lubin.pl zarzucic. Jak mogę rzecz jasna.

4. Numer gg i cała reszta

Numer gg jest widoczny i na tym forum i na ZL, wystarczy kursorem najechać na przycisk "Numer GG" i popatrzyć na pasek u dołu przegladarki (w Operze).
"Guglając" możesz też łatwo poznać mój zawóda a nawet poznać tytuł pewnego odczytu, którego byłem współautorem. Na życzenie prześlę wersję papierową wraz z autografem.

Uff! Wystarczy?

W razie pytań chetnie odpowiem:)

PS Dodam tylko, że na forum Lubin.pl dla odmiany jest moje zdjęcie (w zacnym towarzystwie), zdjęcie mojej córki, mój zawód, miejsce pracy, z grubsza miejsce zamieszkania, przynależność do pewnej wspaniałej organizacji (w miarę szczegółowa), miejsce w którym chciałbym mieszkać, model aparatu jakiego używam, dokładny opis mojego byłego samochodu oraz gdzie byłem na ostatnich wakacjach, co mi się nie podoba w moim obecnym i byłym mieszkaniu oraz za co nienawidze :) Mariana.

Jestem anonimowy czy nie?

Gratulacje dla wszystkich, którzy dotrwali do końca bez używania "scrolla" :)

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez JasioJasio Sro Maj 24, 2006 17:42, w całości zmieniany 1 raz
suhotnik
Początkujący

Wysłany: Sro Maj 24, 2006 17:41

JasioJasio napisał/a:
"Guglając" możesz też łatwo poznać mój zawóda a nawet poznać tytuł pewnego odczytu, którego byłem współautorem. Na życzenie prześlę wersję papierową wraz z autografem.

O, to ja poproszę ;) :D

Podpis użytkownika:
JasioJasio
Weteran

Wysłany: Sro Maj 24, 2006 17:44

Lizus :)

Podpis użytkownika:
suhotnik
Początkujący

Wysłany: Sro Maj 24, 2006 17:45

Jaaaaaaaaaaaaa ?? ??
Niee :aniol:

Podpis użytkownika:
grittz
suhotnik
JasioJasio
Weteran

Wysłany: Sro Maj 24, 2006 17:47

Adres i wysyłam.

Podpis użytkownika:
suhotnik
Początkujący

Wysłany: Sro Maj 24, 2006 17:49

Szkod kasy na znaczek, lepiej odbiorę osobiście :)

Podpis użytkownika:
polar21
Weteran

Wysłany: Sro Maj 24, 2006 19:32

hehehe...nie to zebym sie czepial...

rzeczywiscie..niezbyt do serca wziolem sobie do serca zdanie

" przy odrobinie sprytu i cierpliwości znajdziesz więcej danych o mnie"

Przy "odrobinie sprytu i cierpliwosci" nikt z nas nie jest anonimowy. Ty jasno stawiasz teze ze nie jestes anonimowy ,bo wzburzlo Cie co ci ktos tam napisal, po czym zamieszczasz zdjeciew gdzie trenuje 10-ciu typa, no ale przeciez ty tam jestes i dzieki temu zdjeciu kazdy wie jak wygladasz.
Jaq w odroznieniu od ciebie zamiast zdjecia "czegos tam" umiescilem swoje, moze niezbyt dokladne ale jednak (i to nie w towarzystiwe 9-ciu innych osob).

Wszystko co napisales sie zgadza przy "odrobinie sprytu i cierpliwosci".
No offence, ale troche niepowazny z tym byles co napisales na forum.

Podpis użytkownika:
JasioJasio
Weteran

Wysłany: Sro Maj 24, 2006 19:43

"Niepoważny"? Jedyne co sobię mogę zarzucić to inne rozumienie słowa "odrobina". Wg mnie kliknąć prawym klawiszem myszy na obrazku dla sprawdzenia skąd pochodzi i wejść na ten adres w sieci to odrobina sprytu.
Jak widać nie dla wszystkich.

Jesli się nie uda, napisz pomogę :P

Podpis użytkownika:
polar21
Weteran

Wysłany: Sro Maj 24, 2006 19:53

JasioJasio napisał/a:
"Niepoważny"? Jedyne co sobię mogę zarzucić to inne rozumienie słowa "odrobina". Wg mnie kliknąć prawym klawiszem myszy na obrazku dla sprawdzenia skąd pochodzi i wejść na ten adres w sieci to odrobina sprytu.
Jak widać nie dla wszystkich.

Jesli się nie uda, napisz pomogę :P

no to moze juz wiadomo czemu "kolega " z forum nie podja rekawicy. Moze nie zna triku z "prawym przyciskiem myszy".

Podpis użytkownika:
tomi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sro Maj 24, 2006 22:16

no to jak już się licytujemy, to z podobizn prezentowanych przez JasioJasio, i polar21, to moja (w profilu) jest najdokładniejsza, a i tak jestem anonimowy :mrugniecie:

Podpis użytkownika:
Strona 1 z 2  
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi