forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Z3 3RUN TEAM LUBIN (ekipa trenująca Le Parkour w Lubinie) Poprzedni temat :: Następny temat
Z3 3RUN TEAM LUBIN (ekipa trenująca Le Parkour w Lubinie)
Autor Wiadomość
Seba
Bywalec

Wysłany: Pią Paź 07, 2005 13:17

No nie wiem, wątpie że będe ale sie postaram :wink:
Kryzbi, to się czyta /parkur/ :)
EDIT:Turbo bede na ustawce na 99% (Z czego 0.01% to to że bedzie brzydka pogoda, 0,02% że ide z mamą do reala, 0,06% że chce przyjść!!! :) ) Ale masz być a nie że przyjde z kumplem a tam nigogo nie ma. Aha poczekajcie z 15min od 16:00 bo możemy się spóźnić.

[ Dodano: 08-10-2005, 10:46 ]
Dobra, Kryzbi, jak chcesz to przyjdź, DeeS, niech zrobi artykuł (tylko powiedz gdzie ten artykuł :) ) ustawka dzisiaj o 16:00 pod CK Muza.

Podpis użytkownika:

"Do Lubinia?" Swoją drogą, nigdy w Lubiniu nie byłem, nawet nie wiem gdzie to jest...
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sob Paź 08, 2005 15:31

Seba, troche za późno powiedziałeś ;F Może innym razem wpadne... :strzalka:

Podpis użytkownika:
Pawcio.p
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Paź 08, 2005 19:20

no i po ustawce... :D nawet fajnie było... gdyby nie to ze nas z PKS pogonili, babka na nas nie krzyczała i wszyscy sie tak szybko rozeszli.... ale ogólnie to wporządku :D

Podpis użytkownika:
Alien
Przyjaciel Forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 15:15

ile było osób?

Podpis użytkownika:
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...
Seba
Bywalec

Wysłany: Nie Paź 09, 2005 17:37

7 osób było. Ja zaraz musiałem iść ale z tego co słyszałem co było później jak mnie nie było to było super!!! Na wzgórzu zamkowmym szczególnie. Ale, tak to jest jak jesteśmy w 7 osób to tylko babka z PKS-u nas pogoni i jeszcze tam jakaś babka, a jak dzisiaj sie wbjałem na schodzy koło ptysia to babka od razu puka w szybe: "złazić mi tu!!" eh!! Ale tak ogólnie to fajnie. W Listopadzie też coś takiego zrobimy, będziemy sie ustawiać co miesiąc. :) .A ja teraz musze sie uczyc w głupiej szkole z głupimi nauczycielami, i trenować Monkey Vaulta bo prawie nic nie umiem :wink: Pozdro

[ Dodano: 09-10-2005, 21:54 ]
Dobra nie bede ukrywał, ogłaszam wszem i wobec strona naszegop klanu: www.z3runteam.blo.pl (stronka czasem może nie wchodzić, spróbujcie później :) )

[ Dodano: 13-10-2005, 19:38 ]
Nasze forum: www.z3runteam.fora.pl :) Nie tylko o Parkour, ale także o naszym mieście i o Gwiezdnych Wojnach ;) Rejestrujcie się :]

[ Dodano: 26-10-2005, 18:15 ]
Szykuje się kolejna ustawka, więcej info na naszym forum: http://www.z3runteam.fora.pl/viewtopic.php?t=27 Zapraszam do przyjścia :) Niestety nawet jeżeli przyjdę nie będe mógł biegać bo jeszcze gipsu mi nie zdjeli. Pozdro :D

Podpis użytkownika:

"Do Lubinia?" Swoją drogą, nigdy w Lubiniu nie byłem, nawet nie wiem gdzie to jest...
mistrz7
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Sty 23, 2006 14:30

turbo ty masz wszy na pempku i krzywo sikassz
a tych kolesi w rekawiczkach znam i to sa palcki ze szkoda gadac

Podpis użytkownika:
maciejz3
Nowy(a) na forum

Osiedle: Ustronie IV
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 13:47

Siemka everybody!!! jatesh ćwicze. Jestem z klanu Seby. Mówie wam. To jest spoko sport. Zapraszam na nasze 4room: www.z3runteamforum.yoyo.pl

[ Dodano: Sro Mar 29, 2006 14:49 ]
Dzisiaj ustawka pod CK Muza 0 15.30. Sorki, że tak późno o tym mówie ale miałem drobne problemy z NET-em.

Podpis użytkownika:
nOF4Ce
Bywalec

Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 19:55

Seba: nie wydaje mi sie zebyscie dobrze krecili poikami i dobrze pluli ogniem...obejrzeliscie kilka filmikow, potrenowaliscie dwa miechy i parkour bo teraz to jest modne bo przeczytaliscie w BRAVO...co dalej bedzie modne? Tokyo Hotel?

Wydaje mi sie ze zajmujecie sie tym co jest modne...i robicie to strasznie na pokaz...takie jest moje odczucie, ale wydaje mi sie ze nie bladze...kazdy moze je miec...

Podpis użytkownika:
atn
Stały bywalec

Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 20:09

Nie tylko Twoje.

Podpis użytkownika:
roots.bloody.roots :kosa: roots.linux.roots
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 20:12

nOF4Ce napisał/a:
...co dalej bedzie modne? Tokyo Hotel?

Fetysz..

Podpis użytkownika:
Matts
Nowy(a) na forum

Osiedle: CentruM
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 21:08

Te dzieci zmurku do parku powinny skakać w kaskach takich jak mają chłopaki w DH, bo kiedyś to się źle skończy...

Podpis użytkownika:
Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć powoli...
"Pan mnie pewnie nie pamięta, ale służyliśmy razem na wojnie..."
www.mtblubin.republika.pl
Seba
Bywalec

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 12:59

"nie wydaje mi sie zebyscie dobrze krecili poikami i dobrze pluli ogniem...obejrzeliscie kilka filmikow, potrenowaliscie dwa miechy i parkour bo teraz to jest modne bo przeczytaliscie w BRAVO...co dalej bedzie modne?" po pierwsze to my cwiczymy od sierpnia tamtego roku jakbys chcial wiedziec. Po drugie to chyba ty zes przeczytal bravo bo parkour to nie poi i plucie ogniem...to bardzie XMA....

[ Dodano: Czw 06 Kwi, 2006 14:01 ]
Co do tych kaskow to lepiej przekaz innym newbie takich co maja po 10 lat...
Sam zlamalem obojczyk na wfie przez przypadek i wiem co to za bol... wiec mnie nie musisz pouczac. Uwazam na siebie...

[ Dodano: Czw 06 Kwi, 2006 14:06 ]
Cytat:
Jestem z klanu Seby.
Raz mowisz ze ty zalozyles klan a teraz ja.. ? :?
Powiem tak jak bylo: Ja chcialem zalozyc klan, ale on maciejz3 dal nazwe i mowi ze on jest 'bossem' to niech ci bedzie... ja tam nie musze byc "szefem". Na co mi to...
Foucan powiedział: "No violence, No competition, No Groups, No Chiefs."
Wiec grup takze byc nie powinno ale nie przesadzajmy...każdy jest rowny

Podpis użytkownika:

maciejz3
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 13:47

Wkurzasz mnie Sebo:-[. Ja nic o bossie nie mówiłem. Ty nic nie mowileś że zakladasz klan lecz że trzeba go założyć więc założyliśmy go razem. Zawsze szukasz dziury w całym!!!

Podpis użytkownika:
Seba
Bywalec

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 14:24

[quote=maciej]Nararazie nie ma określonego terminu spotkania. Zapamiętajcie-ja jestem bossem tego klubu a tamten drugi to z-ca. We are Λ & Ω in 3run.[/quote]
http://www.le.parkour.pl/...?t=2107&start=0
Jak to nie? Ale że oboje założyliśmy to nich ci będzie ;) :P

Podpis użytkownika:

Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 14:52

Smiech na sali... kluca sie kto jest szefem 'gangu' hahaha to jest smieszne!! co do tego sportu ma jakis szef ? ze co, ze za nim biegacie czy co ? no normalnie mnie rozwalacie...... :D

kupcie sobie lepiej koszulki le parkour :P na allegro...

Podpis użytkownika:
Strona 3 z 4  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu