forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Jak wam mijają wakacje ? Poprzedni temat :: Następny temat
Jak wam mijają wakacje ?
Autor Wiadomość
task
Początkujący

Wysłany: Pon Cze 13, 2016 09:39

Czy ktoś jedzie w tym roku nad morze? Możecie polecić jakieś niedrogie kwatery?

Podpis użytkownika:

tunka
Bywalec

Wysłany: Pon Cze 13, 2016 11:42

Jest już prawie połowa czerwca. To się wcześnie obejrzałeś ^^ Noclegi rezerwuje się w miesiącach styczeń albo luty jeśli chce się zabukować sobie coś konkretnego. Teraz nie wiem czy znajdziesz coś taniego ale możesz probować. Myślę,ze latwiej będzie znaleźć mieszkanie na wynajem niż hotel czy kwaterę prywatną.

Jesli w grę wchodzi Trójmiasto możesz zerknąć sobie tutaj http://www.dhapartamenty.pl/ - na stronie jest sporo mieszkań w Gdyni czy w Gdańsku na wynajem. Wynajmowaliśmy tam mieszkanie rok temu. Możesz się zorientować czy jest coś wolnego w tym roku.

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Czw Cze 16, 2016 13:33

Nad morzem w tym roku mają być tłumy ludzi. Na Twoim miejscu pomyślałabym o Mazurach.

Podpis użytkownika:

Ajlar
Początkujący

Wysłany: Wto Lip 05, 2016 18:04

Ja się raczej na dłuższe wakacje nie wybieram. Jedyne co planuje to wypad do Krakowa na parę dni. Rozglądam się za noclegami blisko centrum. Znalazłam taką stronę http://yourplace.pl/hotele.html, na której można zarezerwować nocleg. Korzystał ktoś z Was z takiego systemu rezerwacji?

Podpis użytkownika:

Pyugoga
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Lip 06, 2016 10:12

Na rezerwowanie jakiegoś miejsca nad morzem to już trochę jednak za późno. Chyba że chcesz wziąć cokolwiek. Ja w tym roku wybieram się w mniej tłoczne miejsca bo chce porządnie odpocząć. A podobno u nas nad morzem maja być tłumy w tym roku bo obcokrajowcy się do nas przerzucili bo w innych krajach nie za bezpiecznie jest.

Podpis użytkownika:
Lubie wakacje bo dzieki nim moge odpocząć. W tym roku opuszczam swoje biuro rachunkowe. Tarnów to miasto w którym planuję spędzic udane wakacje

dominika14
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Lip 07, 2016 09:28

Ja mam zamiar zrobić zrobić remont mieszkania. Na odpoczynek też mam przeznaczony czas. W tym roku z rodzinką wybieramy się na Mazury.

Podpis użytkownika:
http://pozycjonujemy.net/
Ostatnio zmieniony przez dominika14 Czw Lip 21, 2016 14:55, w całości zmieniany 1 raz

olubin
Bywalec

Wysłany: Sro Lip 20, 2016 11:47

Ja już byłam na urlopie, więc czeka mnie tylko praca. Ale chce wyjeżdżać gdzieś w miarę możliwości na weekendy.

Podpis użytkownika:

Zloty
Bywalec

Wysłany: Sro Lip 27, 2016 13:37

Bardzo szybko, mimo że bez urlopu. Tylko odpoczynek przed domem :)

Podpis użytkownika:

olubin
Bywalec

Wysłany: Czw Lip 28, 2016 10:42

Mi też wakacje mijają szybko - za szybko. No i szkoda, że mamy taką pogodę w kratkę.

Podpis użytkownika:

null
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 00:22

Super minęły wakacje - wyprawy za miasto. A na zmułę najlepsze są gry .

Podpis użytkownika:

lubinka
Bywalec

Wysłany: Pon Paź 03, 2016 08:21

Mi się marzą greckie wakacje na Krecie ale póki co miałam okazję zobaczyć inne wyspy. A tak ogólnie to polece kiedyś do Stanów na 2 miesiące ;) )

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Pon Paź 17, 2016 13:24

Ach, wakacje! Wróćcie!!!

Podpis użytkownika:

elabarbara
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Paź 13, 2018 19:17

Polecam Hiszpanie jak najbardziej na wakacyjny wypoczynek. Ja w tym roku już zastanawiam się gdzie sie wybrać na wypoczynek w przyszłym roku. Bardziej kuszą mnie Wakacje Playa del Ingl s . Moja znajoma tam była z narzeczonym, i widziałam ich zdjęcia z pobytu. Dlatego tam mnie interesuje to miejsce na wakacyjny wypoczynek. Czy kto był tutaj na wakacjach ?

Podpis użytkownika:

Strona 3 z 3  
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi