forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark Poprzedni temat :: Następny temat
Co ostatnio przeczytaliście?
Autor Wiadomość
vendro
Przyjaciel Forum

Wysłany: Czw Mar 24, 2005 20:36

Witaj,

Jako, że powstaly na forum tematy z muzyką, a oczywiście wszyscy chcemy rozręcić jeszcze bardziej forum, ja zapraszam do rozmów co ostatnio przeczytaliście lub co macie zamiar przeczytać :D

Ja osobiście bardzo lubie czytać książki, ale wykluczając lektury - które dla mnie generalnie są nudne.
Ostatnio przeczytalem (lekturę :/) "Świętoszka", a chcialbym przeczytać dość kontrowersyjną książkę pt. "Gimnazjalista" :)

Podpis użytkownika:
Kryzbi
Przyjaciel Forum

Wysłany: Czw Mar 24, 2005 21:04

ja ogólnie nie przepadam za czytaniem ksiązek.. :P ale ostatnio czytałem Antygone :D heh

Podpis użytkownika:
vendro
Przyjaciel Forum

Wysłany: Czw Mar 24, 2005 21:06

heheh ja to miałem zytać wcześniej :D jakoś mi się nie udało :D

Podpis użytkownika:
elektryk
Administrator

Wysłany: Czw Mar 24, 2005 21:14

A ja czytam i to sporo :) Wlasnie jestem w trakcie lektory "Kod Leonardo Da Vinci" ... calkiem ciekawa i wciagajaca ksiazka ;) A z mlodszych lat dla mlodszych czytelnikow moge polecic ksiazke ktora gdy bylem gowniarzem wywarla na mnie bardzo wielkie wrazenie i do dzis z checia i sentymentem siegam po nia "Tarnina" Jerzego Szczygła ... rowniez fenomenalna ksiazka Szczygła jest "Po kocich łbach" ... to tyle na temat mojej mlodosci ... inne ksiazki ktore moge poradzic to "My dzieci z dworca zoo" ... niezwykle wstrzasajaca ksiazka przygodowo-obyczajowa o mlodocianych narkomanach ... na dzis chyba styknie ale zapraszam wszystkich goraco do lektory w/w ksiazek :)

Podpis użytkownika:
Wyświetl mój profil Wyświetl profil użytkownika Jacek Wieczorek
Alien
Przyjaciel Forum

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Czw Mar 24, 2005 22:05

Ojojoj...ja czytam bardzo mało...aż wstyd się przyznać...a lektury mi wogóle nie wchodzą:P ale ostatnio przeczytałem hmm....Pianiste...:) fajna książka polecam...zresztą pewnie większość oglądała film...:):P

Podpis użytkownika:
... Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi...
rozyczkaaaa
Bywalec

Osiedle: Polne.
Wysłany: Czw Mar 24, 2005 22:39

od kilku miesiecy meczę niby-biografię Marilyn Monroe, w między czasie przeczytałam 'Listy do mojej córeczki' (Alain Ayache), 'Piórka' (Jan Sztaudynger), a teraz spóźniona czytam lekturę, po fakcie co prawda,ale żeby nie było, że ambitna nie jestem ;p ('Syzyfowe prace'- Stefan Żeromski). Jednak jeśli mogę Wam coś polecić, to będzie to 'Stokrotka' Jana Krasnodębskiego (coś jak 'Dzieci z dworca zoo'), bo naprawdę warto. A teraz przyznać się: kto nie czytał 'Małego Księcia'?! (Każdy, obowiązkowo, bez gadania!!!)

Podpis użytkownika:
Impossible is nothing! :)
Junglos
Administrator

Osiedle: Ustronie 4
Wysłany: Czw Mar 24, 2005 23:24

ja ostatnio czytam wasze posty :) tez ciekawe sa w tym opowiesci :) "posty tysiaca i jednej nocy" :diabel: :D :)

Podpis użytkownika:
vendro
Przyjaciel Forum

Wysłany: Pią Mar 25, 2005 09:09

rozyczkaaaa, ja czytalem "Małego Księcia" :) To chyba zaledwie 15 stron, wiec... :D

Junglos, jak każdy z nas :d

Podpis użytkownika:
knight-rider
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 25, 2005 10:09

ostatni raz czytalem hmmm... CKM :D

ale tak poważnie to czytałem książke fantasy - "Zaklęcie dla Cameleon" - gorąco polecam :D

Podpis użytkownika:
hemik
Weteran
Enter a Uh.

Wysłany: Pią Mar 25, 2005 21:25

Tolkien i Lem roxuja Philip K. Dick tez niezly :D ostatnio poraz kolejny ..czytalem ..'Powrót z Gwiazd' Lema.. 'Kod Leonarda Da Vinci' Dana Browna tez ..niezla herezja... <:

Podpis użytkownika:
.MODEL SMALL .STACK .DATA
SHOW DB 'Lubin',0AH,0DH,'$'
.CODE START:
MOV AX,@DATA MOV DS,AX MOV AH, 9 MOV DX, OFFSET SHOW INT 21H MOV AH, 4CH INT 21H
END START
nezka4a7
Bywalec

Wysłany: Pią Mar 25, 2005 22:07

elektryk, ja już przebrnęłam przez "Kod..." i musze powiedzieć że to fajny, wciągający kryminał, ale tylko wtedy gdy nie zacznie sie człowiek czepiać tej całej filozofii która jest wymysłem autora =]

nad filozofią autorów to ja sie wole pozastanawiać przy Whartonie, Cohelo czy Terakowskiej
:]

ogólnie teraz lece na Kingu - Sklepik z marzeniami

w ogóle lubie czytać,także fajny topic
rozwaliło mnie tylko to vendrowskie "witaj" :D

Podpis użytkownika:
hemik
Weteran
Enter a Uh.

Wysłany: Sob Mar 26, 2005 11:06

Cohelo rozniez daje rady :) 'veronika postanawai umrzeć'

Podpis użytkownika:
.CODE START:
MOV AX,@DATA MOV DS,AX MOV AH, 9 MOV DX, OFFSET SHOW INT 21H MOV AH, 4CH INT 21H
END START
vendro
Przyjaciel Forum

Wysłany: Sob Mar 26, 2005 11:54

nezka4a7 napisał/a:
rozwaliło mnie tylko to vendrowskie "witaj" :D

Hehehe :D Czemu? :D Ja tak lubie pisać :D :

A tak w ogole to szukam sobie teraz jakiejsc ksiazki do przeczytania. Moze macie jakies porpozycje inne oprocz tych ktore podaliscie wyzej?

A tak w ogole to jeszcze jedno pytanko, czy ksiazki kupujecie, wyporzyczacie w bibliotece czy moze pozyczacie od znajomych?
:)

Podpis użytkownika:
nezka4a7
Bywalec

Wysłany: Sob Mar 26, 2005 13:32

hemik napisał/a:
'veronika postanawai umrzeć'

chyba moja ulubiona Cohelo =]

Vendro napisał/a:
Czemu? :D

nie wiem :P ale miło tak zostać powitanym w temcie :D

Vendro jak podobał ci się "Mały Książe" to polecam ci "Oskar i Pani Róża". Ma w sobie wielkie przesłanie, a jest króciutka i w ogóle zabawna

Ogólnie ubóstwiam biblioteki, bo sobie teraz tak nie można pozwolić na książki nowe, choćby się i chciało. Tylko nie lubie tego momentu kiedy trzeba już oddać książke.. szczególnie jeśli mi sie spodobała. wtedy nie lubie biblitek :P

Podpis użytkownika:
hemik
Weteran
Enter a Uh.

Wysłany: Sob Mar 26, 2005 17:33

Vendro.. pozyczamy od znajomych ! :) .. kupujemy rzadko ( mowie o sobie )..szukamy w domu po polkach i znajdujemy .. Lema i K.Dicka... Sciagamy z neta i drukujemy .. "Solaris" Lema .. i bardzo rzadko bo chyba jedna ksiazke czytamy na kompie. :D :D pwoodzenia.

Podpis użytkownika:
.CODE START:
END START
Strona 1 z 4  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu