forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » "Miłość z ogłoszenia" Poprzedni temat :: Następny temat
"Miłość z ogłoszenia"
Autor Wiadomość
Mila
Początkujący

Wysłany: Wto Sie 02, 2005 18:41

Ostatnio coraz częściej zauważam, że młodzi ludzie umieszczają swoje "ogłoszenia matrymonialne" na różnych stronach www... typu sympatia.pl itd. Zastanawiam sie dlaczego tak sie dzieje? Może ktoś z Was mi odpowie? Dziwna moda, szukanie męża przez internet, nie ździwie sie już nawet jak w realu, na jakimś stoisku zauważe mężczyzne z etykietką " DOBRY MĄŻ- Za jedyne 99,99 zł." :milosc: (gratis: wałek do ciasta)

Podpis użytkownika:
" Nie pytaj mnie o jutro... to za tysiąc lat..."
ireneusz
Początkujący

Wysłany: Sro Sie 03, 2005 18:27

Mila ...a co w tym dziwnego...już w latach 50-tych widywało się facetów z przyczepionymi kartkami na plecach.z anonsem 'SZUKAM ŻONY JAK SZALONY" , a czasem to był zwykły słony śledż z beczki na spinaczu przypięty do gustownej jesionki a la Gomułka...no a to nowe pokolenie ..to już prawie nie odróżna reala od netu .....a zreasztą komu by się chciało wychodzić z domu...żeby spotkać człowieka.....czy nawet się z nim spotkać....bez sensu.....nieprawdaż???

Podpis użytkownika:
Mila
Początkujący

Wysłany: Sro Sie 03, 2005 19:46

Bez sensu to jest szukanie miłości przez ogłoszenia... Nie mam nic cudowniejszego niż bycie blisko drugie człowieka, możliwość spojrzenia w oczy, dotyk dłoni, zapach skóry... przecież tego nie da sie poczuć przez internet. :milosc:

Podpis użytkownika:
Seba
Bywalec

Wysłany: Sro Sie 03, 2005 21:04

Zgadzam się. :D Wałek do ciasta gratis :P Chyba raczej wliczone w cene...:P Pzdr

Podpis użytkownika:

"Do Lubinia?" Swoją drogą, nigdy w Lubiniu nie byłem, nawet nie wiem gdzie to jest...
ireneusz
Początkujący

Wysłany: Sro Sie 03, 2005 23:04

no tak ........ale moi interkulorzy twierdzą że da się poczuć wszystko....oczywiście ci najmłodsi,relatywnie najmłodsi..a nawet więcej ponoć można się dowiedzieć...więcej poczuć...nawet niektórzy mają pretensję że nie mam wyobrażni ,kamerki ,cyfrowych fotek ,itp..ja oczywiście nie należę do ludzi którzy w taki sposb traktują internet. Jedyne odczucie jakiego doznaję to zdziwienie , na co dzień to tylko zmulenie totalne mię dotyka ..choć muszę przyznać że bywają chwile że zachwycę się czyjąś osobowością...czasem myślą w tekście taką co umie nazwac to co dla mnie było nieopisane...albo czyimś odkrywczym spojrzeniem na sprawy pozornie banalne...Jak nigdy się nie zastanawiałem czy można znależć miłość w necie czy nie to teraz myślę że jeśli ktoś znalazł ....czy też uporczywie szuka to trzeba mu życzyć szczęścia....i tyle...a może współczuć.....doprawdy nie chcę już wnikać w czyjąś imtymność...i cokolwiek oceniać.

Podpis użytkownika:
Mila
Początkujący

Wysłany: Sob Sie 06, 2005 01:16

Owszem, można poznać kogoś przez neta. Ale aby sie zakochać te dwie osoby muszą sie najpierw spotkać. Bo nie wyobrażam sobie że zakochują sie już przez same klikanie ze sobą (Choć już nie raz taką bzdure słyszałam). Nic nie zastąpi realnego świata, realnych uczuć. Nie wyobrażam sobie że istnie coś , co mogłoby zastąpić dotyk dłoni ukochanej osoby, słowa wypowiedziane w miłosnych uniesieniach, czułe muśnięcie wargami, ciepły oddech na skórze i spojrzenia, te spojrzenia ktore nie jednokrotnie potrafią powiedzieć więcej niż słowa... Ehhh... To jedne z najwspanialszych uczuć na świecie i nic tego nie zastąpi :milosc:

Podpis użytkownika:
mikano
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sob Sie 06, 2005 10:25

mila, nie traktuj tego tak śmiertelnie poważnie. kto powiedział, że szukanie sympatii w taki sposób musi ograniczać się tylko do "klikania"? ludzie, którzy nawiązują kontakt przez randkowe portale często przenoszą swoją znajomość do rzeczywistości, przemierzając cały kraj, by się w końcu spotkać. internet stał się jedynie substytutem biur matrymonialnych. w nich też zresztą szukając drugiej połówki musisz podać parametry swojego ideału. potem następuje etap zapchanej skrzynki pocztowej, by w końcu wybierać. trochę jak na zakupach, ale cóż - są osoby szczególnie potrzebujący dotyku, o którym mówisz. ci sami ludzie mogliby zacząć demonizować tradycyjne formy poznawania, twierdząc, że np. spotkanie w pubie gościa zionącego piwskiem nie jest szczególnie budujące. dla każdego coś dobrego.

dużo zabawniejsi od internetowych randek są wirtualni maniacy seksu. ileż to razy dostawało się na gg pytanie od nieznajomego: "seksik?", czy inne bardziej wymyślne. prawdziwa rewelacja - seks bez dotyku. tylko wyobraźnia. najlepsze rozwiązanie dla erotofobów :lol:

p.s. straszliwie podobają mi się tutejsze emoty :]

Podpis użytkownika:
NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 12:03

Dla uwiarygodnienia tego co powiedział mikano dodam , że mój syn poznał dziewczynę poprzez net i obecnie mieszka u niej w Szczecinie. Jest z nią od września ubiegłego roku.

Podpis użytkownika:
Mila
Początkujący

Wysłany: Sob Sie 06, 2005 16:23

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Ja powiedziałam to co czuje, i Wy też sie wypowiedzieliście na ten temat, mając troszke inny pogląd ,ja to szanuje... Są gusta i guściki...

Podpis użytkownika:
Junglos
Administrator

Osiedle: Ustronie 4
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 16:31

dzieje sie tak dlatego tez przez internet jest latwiej nawiazac znajomosc .. nie widizsz siebie,nie wstydzisz sie itd. :)

Podpis użytkownika:
ireneusz
Początkujący

Wysłany: Sob Sie 06, 2005 20:13

Dobry wieczór.......Czy zastalem Jolkę?....ach ta magia spotkań w realu.......Dobranoc

Podpis użytkownika:
alex
Początkujący

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 10:44

a .................kiedyś się z tego śmiałem, ale mój kumpel ma kobietę dzięki http://www.elza.wroc.pl/

NEVIL napisał/a:
Dla uwiarygodnienia tego co powiedział mikano dodam , że mój syn poznał dziewczynę poprzez net i obecnie mieszka u niej w Szczecinie. Jest z nią od września ubiegłego roku.

Podpis użytkownika:
człowiek się rodzi zdolnym a później.......idzie do szkoły

ciasteczko
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Paź 29, 2019 13:16

ale słuchajcie, ja ostatnio załozylam konto uwaga...na https://www.datezone.com/sex-randki i jestem mega zadowolona. Z początku myslałam że to stricte tylko seksu tam szukają ale okazało sie że udało mi sie poznać naprawde kilka fajnych osób. Także ja uważam, że takie strony randkowe czy ogłoszeniowe w tych czasach pomagają ludziom poznać, się spotkać. Na żywo to teraz baaardzo cięzko chyba

Podpis użytkownika:

kociszcze
Stały bywalec

Wysłany: Wto Lis 12, 2019 07:58

To zależy jak się komu poszczęści. Najlepsze na poznawanie ludzi są lata szkolne i uczelniane, w późniejszych okresach życia jest do tego już dużo mniej okazji.

Podpis użytkownika:

Elinor
Początkujący

Wysłany: Sro Lis 13, 2019 12:37

Ja bym w życiu nie odważyła się na związek z osobą poznana przez internet. Nie mam zaufania do neta i ludzi, którzy się tam reklamują.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu