forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Tematyczne » Pokaż się innym » piękne ogrody Poprzedni temat :: Następny temat
piękne ogrody
Autor Wiadomość
paluch
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Wrz 28, 2018 08:29

Jak już się założy ogród trzeba pamiętać o jego pielęgnacji :) Dobre nawozy (polecam rzucić okiem na produkty polskiego producenta w Sklepie Dla Ogrodu) to podstawa, należy swoim roślinom zapewnić odpowiednie składniki odżywcze aby mogły funkcjonować. Do tego środki ich ochrony, pielęgnacja, przycinanie w przypadku krzewów i drzew.. Projekt i realizacja to dopiero początek :)

Podpis użytkownika:

MikoRa
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Paź 14, 2019 13:36

Nie powiem, robi wrażenie. Kilka lat temu byłem ze znajomymi w CNK i nie widzieliśmy tego pięknego widoku. Za mało się mówi o takich walorach, naprawdę. Z chęcią bym zobaczył to miejsce na żywo. Na obrazku wygląda to fenomenalnie. A co do samych ogrodów budowanych na dachach, czemu nie. Spożytkowane jest dobrze miejsce, na którym i tak by nic nie było. Teraz to większość nowych deweloperów stawia na ogrody na dachu. Fajna jest taka chwila relaksu w takim miejscu :)

Podpis użytkownika:

paluch
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Paź 15, 2019 11:57

Niedawno moje rośliny zaczęły solidnie chorować, w zasadzie nie wiedziałem co robić, bo pierwszy raz się z czymś takim spotykałem. Wiedziałem, że musze czegoś użyć, wykonać jakiś oprysk ale nie wiedziałem co wybrać i jak się do tego zabrać. Zadzwoniłem na infolinię producenta Target i po tym jak opisałem co się dzieje z moimi roślinami otrzymałem poradę aby wykorzystać preparat Amistar https://www.target.com.pl...tar-opti-480-sc i to powinno wystarczyć. Więc zastosowałem się do zaleceń i wszystko zrobiłem. Rzeczywiście rośliny zaczęły wracać do zdrowia :)

Podpis użytkownika:

Strona 2 z 2  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu