forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Nasze miasto - Lubin » Hydepark » Jakie dobre przepisy polecicie Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie dobre przepisy polecicie
Autor Wiadomość
tunka
Bywalec

Wysłany: Wto Maj 01, 2018 11:10

Szukam przepisów na smaczne zdrowe jedzenie.

Podpis użytkownika:

marta22
Bywalec

Wysłany: Wto Maj 01, 2018 11:55

Daję składniki do.... Sałatki z bananem¨¨
pieprz1 szczypta
sól1 szczypta
cytryna15 dag
papryka czerwona30 dag
sok z cytryny1 łyżka
jabłka20 dag
majonez0,5 szklanek
wino wytrawne białe 2 łyżki
banany

Mega ( równiez na imprezę). Proponowałabym jednak kupować dobre jakościowo banany. https://netto.pl/zdrowa-zywnosc/banan Wtedy będzie smaczniejsza.

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Wto Maj 01, 2018 18:17

15 dag cytryny i do tego jeszcze łyżka soku z cytryny ? Coś mi tu nie pasuje... :-)

Podpis użytkownika:

mirabela
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Maj 07, 2018 15:46

Polecam przejrzec youtubea :) tam jest mnostwo pomyslow

Podpis użytkownika:

kociszcze
Bywalec

Wysłany: Pią Maj 25, 2018 09:44

Właśnie dlatego, że jest ich mnóstwo, może być trudno znaleźć te szczególnie godne uwagi.

Podpis użytkownika:

patrycja80
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Cze 11, 2018 16:16

Nie bardzo rozumiem dlaczego tak wszyscy uparli sie na to zdrowe odzywianie. Jak dla mnie nie ma to wiekszego sensu. Bardziej chodzi o to by jesc z glowa i nie przejadac sie. Przeciez w mniejszych ilosciach jeszcze nic nikomu nie zaszkodzilo, prawda? :) W moim przypadku to nie mam za bardzo czasu na robienie jakichs skomplikowanych rzeczy ze wzgledu na prace jaka wykonuje. Zdarza mi sie na sniadanie zrobic na szybko cos takiego https://uwielbiam.pl/przepis/makaron-z-serem-zoltym-i-jajkami co jest bardzo sycace. Wlasciwie to nic takiego ale z drugiej strony jakos daje satysfakcje przygotowanie sobie czegos na wlasna reke. Duzym plusem jest swiadomosc tego co tak naprawde jemy .. bo w jakichs tam barach szybkiej obslugi to nigdy nie wiadomo ;)

Podpis użytkownika:
Ostatnio zmieniony przez patrycja80 Czw Cze 21, 2018 10:49, w całości zmieniany 1 raz

Ajlar
Początkujący

Wysłany: Sro Cze 13, 2018 13:57

Ja mogę Wam podrzucić sprawdzony przepis na barszcz czerwony domowej roboty https://domowejroboty.pl/przepisy/barszcz-czerwony-na-zakwasie/ . Barszcz jest prosty i naprawdę smaczny. Nigdy wcześniej nie udało mi się zrobić tak dobrego barszczu :) Przede wszystkim barszczyk jest naturalny bez żadnych sztucznych dodatków.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu