forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Inne » PROFESJONALNA STYLIZACJA PAZNOKCI Poprzedni temat :: Następny temat
PROFESJONALNA STYLIZACJA PAZNOKCI
Autor Wiadomość
kalebu
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 22:36

Profesjonalna stylizacja paznokci metodą żelową,żelowanie naturalnej płytki paznokcia.Bardzo duży wybór zdobień. Możliwość dojazdu do klientki.
W odróżnieniu od innych jestem po szkoleniach w kierunku stylizacji paznokci oraz odznaczam się profesjonalnym podejściem do 'paznokcia', służę poradą jak dbać i utrzymać tipsy, tylko najlepszy żel i zdobienia.
Zapraszam serdecznie! tel: 669-994-838

Podpis użytkownika:

babtu
Gość
Wysłany: Czw Lip 28, 2016 06:23

Szkolenie robiłam w Beauty lux w Warszawie. To jest temat, który wymaga ciągłej nauki i rozwoju. Jeśli staniecie w miejscu, to nigdy nie będziecie na dobrą sprawę miały zainteresowania, bo dziewczyny oczekują jakości. Po prostu - nie możecie być nijakie, a to wymaga ciągłej pracy.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Wto Lis 29, 2016 16:46

Kosmetyki to od new nails - są świetne, szczególnie ich odżywka i lakiery. Pomimo tego, że ciągle maluję paznokcie, nie mam z nimi problemów, płytka jest w super stanie, podobnie zresztą jak skórki i moim zdaniem tak powinno to wyglądac.

Podpis użytkownika:

fiolka123
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Gru 06, 2016 14:29

Też bym chciała się kiedyś nauczyć jak samej zrobić sobie paznocie...

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Czw Sty 05, 2017 07:26

To idź do Beauty lux. Tam mają również szkolenia z zakresu stylizacji paznokcia dla siebie, a zakładam, że dokładnie tego szukasz, mylę się?

Podpis użytkownika:

Super_Girl170
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Sty 05, 2017 14:59

OO super..moje pazurki potrzebuja juz pomocy profesjonalisty:))

Podpis użytkownika:

misza
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Sty 17, 2017 02:43

Ja zdecydowałam się na zakup zestawu do manicure hybrydowego, warto zainwestować w takie rozwiązanie. Dzięki temu nie trzeba chodzić do kosmetyczki, bez problemu można wykonać hybrydy samodzielnie w domu, wystarczy mieć odpowiednie lakiery i lampę UV. Sprawdźcie sobie asortyment https://em-nail.pl/pl/plyny/1011-shine-booster.html mają bardzo duży wybór lakierów hybrydowych, płynów, removerów, ozdób do paznokci itp.

Podpis użytkownika:

Tinian
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 26, 2017 12:00

A co sądzicie o prowadzeniu własnego salonu kosmetycznego? W sumie takie miejsca przez kobiety odwiedzane będą zawsze i to naprawdę bardzo chętnie, więc na zarobek będzie można liczyć zawsze, szczególnie jeśli salon bardzo dobrze będzie się trzymał :pomysl: . Warto na pewno zacząć od odpowiedniego lokalu, mebli, czy też akcesoriów kosmetycznych (ja znalazłem takowe na https://modnakaja.pl/pl/kosmetyka-wyposazenie). Nie wiem, czy w moim przypadku coś takiego by wypaliło, bo nie znalazłem jeszcze odpowiedniej lokalizacji, ale wydaje mi się, że jest to ciekawy pomysł. Ma ktoś w tym jakieś doświadczenie? :?:

Podpis użytkownika:

otylkawu
Nowy(a) na forum

Wysłany: Sro Kwi 26, 2017 12:18

Pomysł naprawdę dobry. Zainwestuj w dobry sprzęt, dobre produkty i reklamę a sukces murowany.

Podpis użytkownika:

krastin
Bywalec

Wysłany: Sro Maj 10, 2017 12:35

Mnie się to wydaje dobrym pomysłem, teraz ogólnie takie salony maja wzięcie;-).

Podpis użytkownika:

haniaEL
Nowy(a) na forum

Osiedle: Ustronie iv
Wysłany: Nie Lip 02, 2017 09:40

Moim zdaniem, najlepiej zacząć od pracy w zawodzie kosmetyczki/kosmetologa i dopiero po zdobyciu doświadczenia myśleć o własnym salonie. Start może być kosztowny, dlatego warto nawiązać współpracę z dobrym dostawcą kosmetyków i wyposażenia. Największym importerem tego typu produktów jest activeshop.com.pl i moim zdaniem właśnie duże hurtownie będą najlepszym partnerem (atrakcyjne ceny i szeroki wybór). Oprócz sprzętu, ważna będzie też odpowiednia reklama, lokal i zdobyte wcześniej doświadczenie.

Podpis użytkownika:
Nie ma podpisu, bo nie zabrałam długopisu ;)

franekk166
Nowy(a) na forum

Wysłany: Czw Paź 12, 2017 14:24

Jak bardzo jest trwały manicure hybrydowy, ile dni utrzymuje się na paznokciach? Wiem, że zwykłe lakiery mogą odpaść już po kilku dniach.

Podpis użytkownika:

miludek
Bywalec

Wysłany: Wto Lut 27, 2018 10:58

Zawodowe szkolenie, które faktycznie powinno przygotować do pracy, wygląda tak - http://beautylux.com.pl/z...zacji-paznokci/
Oczywiście - porządne kosmetyki, new nails, na koniec egzamin.
Ale jeśli z zaangażowaniem przerobicie szkolenie, to bez większych problemów ten egzamin zdacie.'
Dla mnie największym plusem szkolenia były prowadzące - w końcu widać było z ich strony prawdziwe zaangażowanie.

Podpis użytkownika:

patrycja80
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Cze 11, 2018 16:13

W sumie takie szkolenie to bardzo ciekawa opcja dla osob chcacych zmienic cos w swoim zyciu .. mam tutaj na mysli oczywiscie kariere zawodowa. Na rynku powstaje co raz to wieksze zapotrzebowanie na tego typu uslugi gdyz kazda z nas chce byc piekna. Moja znajoma natomiast poszla w kierunku rzes objetosciowych. Z tego co mi mowila to byla na szkoleniu tutaj https://www.poshlashes.com/pl,szkolenia.html gdzie do calej sprawy podeszli naprawde kompleksowo. Aktualnie pracuje w jednym z wiekszych salonow w okolicy i jest zadowolona z takiego wyboru. Na poczatku miala pewne watpliwosci jednak zlapala po czasie wiatr w zagle :)

Podpis użytkownika:

agniecha81
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Wrz 24, 2018 09:36

Dokladnie, w dzisiejszych czasach trzeba sie skupic glownie na jakosci. Kosmetykow jest cala masa .. do wyboru .. do koloru ale jak przychodzi co do czego to sie okazuje, ze wiekszosc to tandeta. Czesto mozna takie produkty spotkac w drogeriach badz tez w dziale kosmetyki w sklepach wielkopowierzchniowych. Swoja droga to chodzicie do kosmetyczki robic rzeczy typu manicure? U mnie sie zrobila taka drozyzna az zaczelam szukac jakichs poradnikow w sieci. Duzo wartosciowych materialow udalo mi sie znalezc na blogu Indigo Nails .. przy okazji ich lakiery https://www.indigo-nails....o-paznokci.html dobrze sie sprawdzaja pod katem wytrzymalosci. Pracuje w biurze jako sekretarka wiec te 2-3 tygodnie to jest bardzo dobry wynik.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu