forum LUBIN pl Strona Główna
Współpraca: eLubin.pl forum LUBIN pl Strona Główna
FAQSzukajUżytkownicyGrupyProfilRejestracjaZalogujDodaj do ulubionych!Startuj z nami!Współpraca/reklamaKontakt
forum LUBIN pl Strona Główna » Ogłoszenia » Kupię / sprzedam » sprzedam ławę i kanapę:) Poprzedni temat :: Następny temat
sprzedam ławę i kanapę:)
Autor Wiadomość
biedronella
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 13, 2009 10:33

witam:) sprzeam tanio ławę w kolorze jasne drewno. Kaształt jajka, w blacie szkło. ok 100cm/ 50. Pod spodem poleczka na gazety itp. stan swietny:) kanapa jest niebieska w zolto-czerwone paski. Wygodna do spania. ok 205/130 pozbede sie jak najszybciej:)! cena do uzgodnienia.kontakt- 667 573 493

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Osiedle: Przylesie
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 19:16

Kolega jest zainteresowany tą kanapą. Ale powiedział, że kupi ją razem z Tobą , leżącą na niej... ;-)

Podpis użytkownika:

biedronella
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 13, 2009 20:47

uroczy zart a jakze aczkolwiek biedronella od tygodnia jest mezatka wiec kanapa jest do sprzedania jako singiel. poza tym miejsce gdzie kobiety sie "kupuje" jest przy wylotowce na wroclaw:) tyle ze tam pewnie drozej:)

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Pon Lip 13, 2009 20:59

To niczemu nie przeszkadza. Młodego małżonka zamkniemy do szafy i przekręcimy klucz.A Ciebie wyniesiemy razem z tą kanapą, a małżonek i tak nie będzie niczego z tej zamkniętej szafy widział... :-)

Podpis użytkownika:

biedronella
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pon Lip 13, 2009 21:02

dobra kurna dosyc juz:) zamiast opisywac swoje i kolegi fantazje lepiej kup ta kanape i ławe:) pozdrawiam:)

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Pon Lip 13, 2009 21:05

Nie kupię, bo mam swoją ławę, swoja kanapę i swoją kobitę ! :usmiech: Kolega był tylko zainteresowany... ;-)

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Pon Lip 13, 2009 22:32

Ale tak między Bogiem a prawdą, to Ty nisko się cenisz z tą kanapą, skoro napisałaś, że :
Cytat:
poza tym miejsce gdzie kobiety sie "kupuje" jest przy wylotowce na wroclaw:) tyle ze tam pewnie drozej:)

Podpis użytkownika:

biedronella
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lip 14, 2009 07:05

chłopie blagam. o 23 30 kiedy to piszesz do mnie posty na forum zajmij sie lepiej-jak to napisales- "swoja kanapa i swoja kobita". a jesli nie zrozumiales mojej wypowiedzi, ktora to raczyles zacytowac, to bardzo Ci wspolczuje. i prosba-czy mozesz przestac pisac kolo mojego posta rzeczy niezwiazane z zakupem? pozdrawaim

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Wto Lip 14, 2009 08:36

Furens quid femina possit ? ;-)

Podpis użytkownika:

biedronella
Nowy(a) na forum

Wysłany: Wto Lip 14, 2009 08:42

jedynie lekko poirytowana:)

Podpis użytkownika:

NEVIL
Przyjaciel Forum
NEVIL

Wysłany: Wto Lip 14, 2009 09:09

biedronella, Ty powinnaś być mi wdzięczna za wczorajsze przekomarzanie się z Tobą, bo dzięki temu więcej ludzi dowiedziało się, że masz do sprzedania kanapę i ławę. A tak prawdę mówiąc, to nie wiem czy znajdziesz nabywcę, bo nieraz pod śmietnik ludzie wynoszą meble w niezłym stanie. Ale gorąco Ci życzę udanej transakcji. Pozdrawiam i ... co złego, to ja, oczywiście :-)

Podpis użytkownika:

razmus
Nowy(a) na forum

Wysłany: Pią Sie 09, 2019 11:03

Akurat jeśli chodzi o ławy to ja swoją kupiłem przez internet. Nie chciało mi się już chodzić po sklepach stacjonarnych i postanowiłem poszukać w sieci. Była to dobra decyzja, bo udało mi się znaleźć idealną ławę w dosłownie kilkanaście minut.

Podpis użytkownika:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu