forum LUBIN pl
oficjalne forum miasta Lubin

Aktualności - Ponoszenie kwalifikacji?

Crispin - Czw Lis 30, 2017 10:52

To bardzo ważne żeby regularnie podnosić swoje kwalifikacje wtedy zostaje się wciąż atrakcyjnym dla pracodawców na rynku pracy, a nigdy nie wiadomo kiedy będzie potrzeba żeby zmienić pracę. Poza tym także dla swojego szefa jesteśmy wtedy pierwsi w kolejce do awans jeżeli widzi , że się staramy i dbamy o swój rozwój. Nie korzystałem nigdy z kursów proponowanych przez Urząd Pracy, ale byłem ostatnio na takim szkoleniu nauczycielskim organizowanym z https://orke.pl/ o nauce programowania w edukacji wczesnoszkolnej, ciekawa rzecz i przydaje się dzieciakom. Cieszę się, że się na to zdecydowałem. Pozdrawiam :)
norefka - Sro Gru 27, 2017 19:22

@crispin, jeśli interesują Cię szkolenia nauczycielskie to zwróć uwagę na Centrum CBT. Tam się ich sporo pojawia, niektóre nie są wydarzeniem o konkretnej dacie tylko są na zamówienie jak np. to dotyczące dzieci z tikami. Szczegóły doczytasz na stronie szkoły,ale w skrócie mówiąc podczas szkolenia omawiany jest problem schorzenia, rozpoznanie choroby i umiejętność rozmowy z takimi dziećmi - tak by czuły się akceptowane w środowisku i umiały sobie radzić w życiu. Dołączane są też publikacje, podręcznik i ćwiczenia, które ułatwiają pracę z takimi dziećmi. szczerze polecam
biggboy - Wto Sty 02, 2018 18:33

Czy szkolenia dla nauczycieli dyplomowanych w temacie edukacji dzieci wymagających indywidualnego toku nauczania możecie polecić? Najchętniej w Lubinie, ewentualnie we Wrocławiu. Ktoś coś? Mama szuka od kilku miesięcy takich kursów.
gosina8 - Pią Wrz 14, 2018 14:24

Czasami to faktycznie pomaga. Może nie jest gwarantem awansu, bo znam osoby, które cały czas się doszkalają, zdobywają nowe doświadczenie, a pracodawca im mówi, że za krótko pracują i awans dostaje osoba, która nic nie robi, ale ma np. pół roku dłuższy staż. Ale nie wszędzie tak jest i czasami szkolenia znacznie bardziej się opłacają, dosłownie i w przenośni. Więc jeśli tylko ktoś ma czas to z pewnością dokształcanie się nie zaszkodzi.